Poniedziałek...

Blogi użytkowników forum Hotfix
Awatar użytkownika
Maciak Plock

VIP
Posty: 787
Rejestracja: 16 cze 2009, 21:48
Lokalizacja: Płock!
Kontaktowanie:

Poniedziałek...

Post04 gru 2016, 18:34

Dobra, wpiszę coś od siebie, jutro trochę po kopiuje ;)

Rok 2010... minęło 10 miesięcy, jak nie którzy wiedzą... postanowień noworocznych się trzymam nadal. Już 10 miesięcy nie pije (ale w sylwka się napierd***), jestem z tego dumny, robię jeszcze Parę rzeczy które mają na celu zmienienie mnie na coś lepszego :D

Jestem tegorocznym maturzystą... nie jest łatwo, po woli biorę się za nauke, zapisałem się na kurs z:
J. Polski
J. Angielski
Matematyka
z wszystkiego 72godziny :o, dobrze że się ogarnąłem i mi zależy, rok temu to ci co chodzili na ten kurs zdali wszyscy Maturę ;) więc będzie dobrze, jutro mam też badania na dyslektyka, jakieś specjalne żeby był kwitek do matury (trzymać kciuki!) oby wyszło że jednak jestem tym dyslektykiem (jak co 3 lata~ kiedy robię badania), wtedy bd mieć jakieś plusiki na maturze ^^
We wtorek też mam badania, w Środę egzamin na prawko ;o będzie ciężko ale trzymajcie za mnie kciuki abym wytrwał z postanowieniami noworocznymi i dał rade z nauką i resztą!

Fajna dziś data :) 10-10-2010 !

Awatar użytkownika
cosik_ktosik

Administrator
Posty: 21399
Rejestracja: 13 lis 2008, 01:17
Lokalizacja: Szczecin
Kontaktowanie:

Poniedziałek...

Post04 gru 2016, 18:39

Trzymam kciuki, a data fajna
Hotfix
Pozdrawiam, cosik_ktosik :)

Awatar użytkownika
me@djohnsc

Administrator
Posty: 1225
Rejestracja: 22 lis 2008, 19:28
Lokalizacja: Śląsk

Poniedziałek...

Post04 gru 2016, 18:39

Ja to egzamin z prawka będę mieć dopiero w grudniu jak się uda. Już jazdy mam, na 2 jazdach wjechałem na autostradę (wracając do domu) i instruktor mi mówi, że mogę sobie jechać 130km/h ale nie przekraczać i tyle sobie jechałem. Ogólnie za kierownicą to byłem jedynie na pierwszej godzinie jazd i mi dobrze idzie ;) Tak więc powodzenia na egzaminie z prawka, zero stresu to sto procent sukcesu :D ;)

Awatar użytkownika
Lena

Globalny Moderator
Posty: 4554
Rejestracja: 10 lut 2009, 19:42
Lokalizacja: Sz-n

Poniedziałek...

Post04 gru 2016, 18:40

co do papierka na dysleksję to powtórz zasady ortografii ich nieznajomość spowoduje nieprzyznanie papierka

ps. trzymam kciuki :)



  • Reklama

Wróć do „Blog”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości