Postanowienia na rok 2012

Blogi użytkowników forum Hotfix
Awatar użytkownika
Maciak Plock

VIP
Posty: 787
Rejestracja: 16 cze 2009, 21:48
Lokalizacja: Płock!
Kontaktowanie:

Postanowienia na rok 2012

Post08 gru 2016, 19:50

Trochę spóźniony temat ale co, daje na blog to, co pisałem na forum, bo tyczy się to mojego życia i przemyśleń ;)

Co tu się będę rozpisywał... Co chcecie osiągnąć w nowym roku? Jakie cele? Jakie plany? Jakie postanowienia?
Zapraszam do pozostałych tematów
Postanowienia 2010
Postanowienia 2011

No to skoro założyłem temat, należało by zacząć ;)
Tak samo jak w pozostałych latach:
Ćwiczyć - dalej siłownia, dalej kickboxing, wrócić do boksu - nie mogę o nim przestać myśleć, strasznie mi się spodobał.

No i teraz największa niewiadoma...
Zmienić zdanie na temat ludzi i poznać jakąś fajną dziewczynę?
Nad tym ostatnim muszę się na prawdę grubo zastanowić. Jestem dość zamknięty w sobie (częściowo na własne życzenie, za dużo razy się zawiodłem, postanowiłem zacząć liczyć na siebie widząc że to jest dobre - po co zmieniać? Ogólnie pomoc ludzi i ich mam w ...)

W moim przypadku, chyba to ostatnie bedzie najtrudniejsze. Za dużo niewiadomych, do tego jest to 'cel/plan' na który mają wpływ osoby 2gie i cel nie zależy tylko i wyłącznie ode mnie, ale jeśli się na to zdecyduje to na pewno tu napiszę i postaram się pisać na blogu jak mi idzie :). Jestem głęboko przekonany, że wszystko co postanowię dam rade, to będzie już 3ci rok walki z własnymi słabościami, z maturą siebie nie zawiodłem, z treningami tak samo. Pamiętajcie! Bariery są tylko w głowie, możecie wszystko.

Wyznawane zasady?
Póki walczysz jesteś zwycięzcą
Co cie nie zabije to cie wzmocni
Trening czyni mistrza


Czekam z niecierpliwością na wypowiedzi!


  • Reklama

Wróć do „Blog”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości