Prawdziwa pechowa trzynastka

Blogi użytkowników forum Hotfix
Awatar użytkownika
stukot

VIP+
Posty: 22625
Rejestracja: 15 lut 2009, 21:01
Lokalizacja: Szczecin

Prawdziwa pechowa trzynastka

Post13 gru 2016, 22:28

Uważam że prawdziwą pechową trzynastką nie jest ta kalendarzowa data, zwłaszcza ta według niektórych przypadająca w piątek, ale coś zgoła innego.

Ponad trzynaście lat temu umarł mój Tata i po odświeżeniu pamięci mogę powiedzieć, że zabił go glejak- złośliwy guz mózgu, powstały z komórek glejowych, które ma każdy z nas i czasem mogących się stać złośliwymi, na szczęście nie u wszystkich- więc tym bardziej należy doceniać życie.

Pomyśleć, że ksiądz Kaczkowski, o którym już kiedyś wspominałam, na moim blogu, przeżył z tym wrednym raczyskiem parę lat, był w stanie chodzić, mówić, oraz pisać i dzielić się z innymi swoją filozofią życiową i wizją Boga, którego się nie wyparł nawet w obliczu choroby...

Mój Tata żył zaledwie kilka miesięcy po operacji... Wpierw mógł chodzić, mówić, ale nie pogodził się ze swoją chorobą, a potem był obłożnie chory i nawet tuż przed śmiercią wierzył, że wstanie, wyciągając chudą rękę i pójdzie do pracy. :(

Byłam marną pomocą dla mojej Mamy... Tylko podciągałam Tatę na jego rozpadającej się kanapie, do czasu aż zaczęło nam pomagać jeżdżące hospicjum i dostał szpitalne łóżko.

A więc dla mnie prawdziwą pechową trzynastką była rocznica śmierci mojego Taty. :(
Pozdrawiam, Joanna

Format to nie rozwiązanie, tylko kapitulacja.


  • Reklama

Wróć do „Blog”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości