Przyzwyczajenia kobiet ;)

Blogi użytkowników forum Hotfix
Awatar użytkownika
kominekl

Ekspert
Posty: 5855
Rejestracja: 27 lis 2011, 14:25
Kontaktowanie:

Przyzwyczajenia kobiet ;)

Post08 gru 2016, 19:57

Siedząc sobie dziś na fotelu przed monitorem doznałem niezwykłego objawienia. Na wskutek pewnego post`u na Facebook`u, w którym ktoś wyszedł z tezą, iż w związku to facet powinien walczyć o kobietę i w żadnym wypadku na odwrót. Pomijam tu fakt o równouprawnieniu w Polsce, ale poruszam tu problem stereotypów. Czym się różnią uczucia kobiet od uczuć mężczyzn? Otóż niczym w praktycznym sensie. Jednakże skłaniając się do zwyczajowych przekonań facetowi zawsze chodzi tylko o seks, jest nieczułym debilem, egoistą, chcącym zaspokoić własne potrzeby. Kobieta natomiast to grzeczna osóbka, nieporadna, która nie potrafi myśleć, ślepo ufa uczuciom. Myślę, że to wszystko to bzdura.
Od najdawniejszych lat kobiety skazywane były na pracę, jako "kury domowe". Często uczucie schodziło na boczny plan ze względu na więzi plemienne, normy społeczne, bądź religijne, czy wreszcie wyniszczające związki. Dziś jednak mamy XXI wiek. Jesteśmy po walce o emancypację kobiet, mamy równouprawnienie. Jednak nadal ciążą nad nami głupoty i skutki niewyprostowanych zabobonów z przeszłości. Obecnie kobiety to silne osoby, walczące o władze. Jednak cały czas wychodzą z przekonania, że to facet powinien się o nie starać. Moje drogie, czy po to walczyłyście o wyjście z cienia facetów, żeby teraz tchórzostwo ukrywać za makijażem i normami społecznymi? Myślę, że nie. Oczywistym wydaje się być to, że boicie się otworzyć Wasze serca na gorycz porażki. Gorzej od Nas to znosicie z zasady. Jednak mimo, że uważacie facetów za dupków, zaliczających wszystko co się rusza to nie uważacie, że często postępujecie podobnie? Igranie z uczuciami ma to do siebie, że granica pomiędzy żartem, flirtem i miłością jest cieniutka. Nigdy nie wiadomo, czy Cel nie zaangażuje się uczuciowo w związek. Problematyczną sprawą jest odwaga. Czy macie jej na tyle dużo żeby same powalczyć? Nie pomyślałyście, że poprzez oczekiwania tracicie coś cennego? Moja mała rada w tej sprawie. Dziewczyny! Nie czekajcie na królewicza, bo możecie Go nie zobaczyć, często najciemniej jest pod latarnią. Chłopaki często czekają na jakiś sygnał od Was, że Wam zależy, a zerwanie ze stereotypem i walczenie o faceta nie jest desperacją, ani ujmą na honorze, a jedynie pokazem dojrzałości psychicznej, odwagi i walki o miłość.
Kiedy komputery staną się twoim jedynym życiem, jedynym totemem odstraszającym klątwę nudy, wtedy prędzej czy później granica między tymi dwoma wymiarami zniknie i postacie z Błękitnej Pustki zaczną pojawiać się w Realu. Czasem są twoimi przyjaciółmi. A czasem nie.

Awatar użytkownika
cosik_ktosik

Administrator
Posty: 21399
Rejestracja: 13 lis 2008, 01:17
Lokalizacja: Szczecin
Kontaktowanie:

Przyzwyczajenia kobiet ;)

Post08 gru 2016, 19:59

Tak mówią kobiety, które jeszcze nie dojrzały emocjonalnie i nie są gotowe na związek lub też nie zaznały w nim szczęścia.
Hotfix
Pozdrawiam, cosik_ktosik :)

Awatar użytkownika
kominekl

Ekspert
Posty: 5855
Rejestracja: 27 lis 2011, 14:25
Kontaktowanie:

Przyzwyczajenia kobiet ;)

Post08 gru 2016, 19:59

cosik_ktosik pisze:Tak mówią kobiety, które jeszcze nie dojrzały emocjonalnie i nie są gotowe na związek lub też nie zaznały w nim szczęścia.


To fakt. Zdarza się to jednak również osobą dojrzałym zarówno społecznie, jak i emocjonalnie. To taka "plaga naszych czasów" ;) .
Kiedy komputery staną się twoim jedynym życiem, jedynym totemem odstraszającym klątwę nudy, wtedy prędzej czy później granica między tymi dwoma wymiarami zniknie i postacie z Błękitnej Pustki zaczną pojawiać się w Realu. Czasem są twoimi przyjaciółmi. A czasem nie.

Awatar użytkownika
lewy

Ekspert
Posty: 1462
Rejestracja: 15 gru 2009, 11:10

Przyzwyczajenia kobiet ;)

Post08 gru 2016, 20:00

Bo mamy też i złe czasy, że nawet małżeństwa się nie szanują

Awatar użytkownika
kominekl

Ekspert
Posty: 5855
Rejestracja: 27 lis 2011, 14:25
Kontaktowanie:

Przyzwyczajenia kobiet ;)

Post08 gru 2016, 20:00

lewy pisze:Bo mamy też i złe czasy, że nawet małżeństwa się nie szanują


To też fakt, który nie ulega wątpliwości.
Kiedy komputery staną się twoim jedynym życiem, jedynym totemem odstraszającym klątwę nudy, wtedy prędzej czy później granica między tymi dwoma wymiarami zniknie i postacie z Błękitnej Pustki zaczną pojawiać się w Realu. Czasem są twoimi przyjaciółmi. A czasem nie.

Awatar użytkownika
Memciu

Użytkownik
Posty: 104
Rejestracja: 03 cze 2010, 14:24
Lokalizacja: Olk/Krk
Kontaktowanie:

Przyzwyczajenia kobiet ;)

Post08 gru 2016, 20:01

U mnie właśnie tak było, że kobieta zrobiła ten pierwszy krok :)

Byliśmy młodzi i to ona pierwsza zagadała na tych portalach typu epuls, zaczęła dopytywać się o moje cechy, zainteresowania, a ja nie zwracałem zbytnio uwagi.
Już na pierwszym spotkaniu nam się fajnie rozmawiało co było dla mnie zdziwieniem z racji że byłem nieśmiałym "łebkiem".

Teraz wiem że jakby wtedy nie zagadała to nie wiadomo czy byśmy byli razem, a już jesteśmy trochę że sobą bo 5 rok :).

Mniejsza o to bo zeszłem z tematu.
Ja uważam że kobieta jeśli nie odgrywa damy do niezdobycia to przy pierwszej lepszej okazji zrobi tak by zainteresować sobą partnera.
Ale nie będzie to tak śmiałe jak ze strony faceta, który niema zawahań przed podejściem do kobiety i zagadaniem.

Awatar użytkownika
cosik_ktosik

Administrator
Posty: 21399
Rejestracja: 13 lis 2008, 01:17
Lokalizacja: Szczecin
Kontaktowanie:

Przyzwyczajenia kobiet ;)

Post08 gru 2016, 20:03

hehe, Lenka zarejestrowała się na forum po to, aby na mnie "zapolować" i chwała jej za to :D
Hotfix
Pozdrawiam, cosik_ktosik :)

Awatar użytkownika
kominekl

Ekspert
Posty: 5855
Rejestracja: 27 lis 2011, 14:25
Kontaktowanie:

Przyzwyczajenia kobiet ;)

Post08 gru 2016, 20:04

Ja uważam że kobieta jeśli nie odgrywa damy do niezdobycia to przy pierwszej lepszej okazji zrobi tak by zainteresować sobą partnera.
Ale nie będzie to tak śmiałe jak ze strony faceta, który niema zawahań przed podejściem do kobiety i zagadaniem.


To obydwu stronom powinno zależeć ;) .

hehe, Lenka zarejestrowała się na forum po to, aby na mnie "zapolować" i chwała jej za to :D


Miłość <3 ;) .
Kiedy komputery staną się twoim jedynym życiem, jedynym totemem odstraszającym klątwę nudy, wtedy prędzej czy później granica między tymi dwoma wymiarami zniknie i postacie z Błękitnej Pustki zaczną pojawiać się w Realu. Czasem są twoimi przyjaciółmi. A czasem nie.

Awatar użytkownika
Memciu

Użytkownik
Posty: 104
Rejestracja: 03 cze 2010, 14:24
Lokalizacja: Olk/Krk
Kontaktowanie:

Przyzwyczajenia kobiet ;)

Post08 gru 2016, 20:04

kominekl pisze:To obydwu stronom powinno zależeć ;) .


Oczywiście, jeśli jednej stronie nie zależy to taki związek jest bez sensu :)


kominekl pisze:
hehe, Lenka zarejestrowała się na forum po to, aby na mnie "zapolować" i chwała jej za to :D


Miłość <3 ;) .

Heh i to jaka miłość, nic tylko życzyć szczęścia ;)

Awatar użytkownika
stukot

VIP+
Posty: 22625
Rejestracja: 15 lut 2009, 21:01
Lokalizacja: Szczecin

Przyzwyczajenia kobiet ;)

Post08 gru 2016, 20:05

Całkiem przewrotny tekst, ale naprawdę dobrze mi się go czytało. :)
Pozdrawiam, Joanna

Format to nie rozwiązanie, tylko kapitulacja.



  • Reklama

Wróć do „Blog”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości