Raczej spóźniony przywitalny wpis

Blogi użytkowników forum Hotfix
Awatar użytkownika
stukot

VIP+
Posty: 22628
Rejestracja: 15 lut 2009, 21:01
Lokalizacja: Szczecin

Raczej spóźniony przywitalny wpis

Post13 gru 2016, 19:53

A więc mam na imię Joanna, jestem od dość dawna pełnoletnia i od kilku lat mieszkam razem z moją Mamą i naszymi dwoma kotami w Szczecinie.

Jestem półsierotą, z tymże mój Ojciec umarł jak już dawno byłam po osiemnastce. Wówczas zaocznie studiowałam filologię polską na Uniwersytecie Warszawskim, a potem udało mi się zrobić licencjat. Potem standardowo na studiach magisterskich ustawicznie przedłużałam sesję, potem trochę podupadłam na zdrowiu, w końcu całkiem przestało mi zależeć na studiowaniu, zaczęłam mocno sobie bimbać i w efekcie wykreślili mnie z listy studentów. Zresztą tylko na samym początku zależało mi na studiach, pilnie się uczyłam do różnych egzaminów, czytałam przeróżne lektury, ale nigdy nie byłam orłem w nauce. Byłam przeciętna. I zapewne dlatego wylali mnie ze studiów, bo miałam raczej słomiany zapał do nauki, który w końcu się wyczerpał. :oops: Zresztą praca magisterska była dołująca, bo pisałam o marnym ludzkim żywocie, opisanym w powieściach Wacława Sieroszewskiego. W efekcie potrzebowałam po tej lekturze detoksu i na jakiś czas przestałam czytać książki. :chaja:

Interesują mnie różne programy do ochrony, ale raczej już nie będę testować kolejnego z nich. Kiedyś testowałam różne programy do optymalizacji systemu, ale jeden z nich pousuwał mi dużo rzeczy, które nie były zbędne, więc zaczęłam być ostrożna. W ogóle się nie znam na sprzęcie komputerowym. Po tym jak pewnego razu spaliłam wpierw zasilacz, potem kartę graficzną (włączałam kompa mimo widocznych artefaktów na tych ekranach startowych) i płytę główną to nauczyłam się, że komputer stacjonarny należy co jakiś czas czyścić z kurzu. Swoją drogą zaniedbałam też pod tym względem mój starszy komputer, który niedawno poszedł w odstawkę, a jednak do końca wszystkie jego podzespoły były sprawne, mimo że jego zasilacz był na czarnej liście. Mam nadzieję, że to nie jest równoznaczne z tym, że teraz robią gorszy sprzęt, zły do tego stopnia, że nie będzie sensu go naprawiać i trzeba będzie zainwestować w jakieś nowe cudo. :(

Jeśli chodzi o wiedzę komputerową, to uważam że jestem średniakiem... Wielu rzeczy nie wiem, sama nigdy w życiu nie złożyłabym kompa, brakuje mi podstawowych informacji, bo po części jestem samoukiem. Jak byłam mała to chodziłam do biura w którym pracował mój Tata i tam mnie nauczyli jak mam grać w gry karciane, typu pasjans, oraz jak przegrywać w grę w której żabka miała przejść na drugą stronę szosy, oraz grywałam czasem w blockout. Tam również nauczyli mnie rysować w Paincie i zapisywać dziecięce obrazki. Wiele zawdzięczam tamtym miłym paniom, przeważnie księgowym, a rzadko je wspominam. :oops: Jak miałam problemy z pierwszym laptopem, obecnie stareńkim, to bardzo często pomocy udzielał mi Waldek. Obsługi systemu XP musiałam się sama nauczyć, jednak w razie potrzeby mogłam liczyć na pomoc mojego bardzo cierpliwego kolegi Sławka. Jednak sporo rzeczy nauczyłam się dzięki poradom, które mądrzy ludzie dawali mi na forum hotfix, dotyczy to przeważnie moich zmagań z systemem Windows 7, bo XP jakoś bywał bezawaryjny.

Na tym blogu chcę się dzielić z Wami moimi poglądami, czasem odmiennymi od Waszych, różnymi przemyśleniami, zwłaszcza na temat wartości życia, niektórymi przepisami kulinarnymi, czasami zdjęciami moich milusińskich, czymś w stylu mojej twórczości (jak dotąd napisałam nietypowy ,,wiersz" oraz dość dziwny dialog, nie zapominając o mojej opowiastce o domowych duchach).

Na razie mam wenę i mam o czym pisać, trochę przystopuję, jak wyczerpią mi się tematy. Jednak cieszę się, że nie muszę non stop pisać o różnych promocjach/ konkursach, mimo że czasem z nich korzystam/ biorę w nich udział.

Mam nadzieję, że nikogo nie obraziłam moimi poglądami, czasem odmiennymi, ale na szczęście ludzie są różni i każdy z nich inaczej odbiera rzeczywistość. Strasznie by było nudno, gdyby wszyscy mieli identyczne poglądy. No nie?
Pozdrawiam, Joanna

Format to nie rozwiązanie, tylko kapitulacja.

Awatar użytkownika
XMan

Globalny Moderator
Posty: 13385
Rejestracja: 30 lis 2008, 00:40

Raczej spóźniony przywitalny wpis

Post13 gru 2016, 19:54

Z tego co widzę to masz dużą wiedzę,
jesteś bardzo zdolną dziewczyną...
Staraj się zrobić jakiś magistrat, obojętnie jaki.
Jesteś jeszcze młoda i przed Tobą jest przyszłość.

Więcej optymizmu :)

Życzę dużo zdrówka,
Krzysztof.
Kto pyta - nie błądzi, kto szuka - znajduje.
Obrazek
Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników

Awatar użytkownika
stukot

VIP+
Posty: 22628
Rejestracja: 15 lut 2009, 21:01
Lokalizacja: Szczecin

Raczej spóźniony przywitalny wpis

Post13 gru 2016, 19:54

XMan, wiem że wielu rzeczy nie wiem, po prostu umiem się dobrze wysławiać i zdecydowanie jestem za stara na studiowanie. Po prostu już nie jestem aż taka młoda, jak Ci się wydaje...

Tym niemniej bardzo dziękuję Ci za komplement. :dzięki:
Pozdrawiam, Joanna

Format to nie rozwiązanie, tylko kapitulacja.



  • Reklama

Wróć do „Blog”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości