Ruszają blogi, Hotfix wkracza w Web 2.0

Blogi użytkowników forum Hotfix
Awatar użytkownika
cosik_ktosik

Administrator
Posty: 21399
Rejestracja: 13 lis 2008, 01:17
Lokalizacja: Szczecin
Kontaktowanie:

Ruszają blogi, Hotfix wkracza w Web 2.0

Post04 gru 2016, 17:11

Hmm, skoro blog, no to luźno.
Dzisiaj Nasz Hotfix wkroczył w technologię Web 2.0 czyli funkcje społecznościowe. Mieliśmy komentarze, SB i takie tam ale czegoś brakowało. Czegoś co wprowadzi dodatkowy luzik, swobodę wypowiedzi jaką mamy na portalach społecznościowych.

Nie wiem jak innym ale mi się podoba, ja tam jadę z tym koksem :D
Hotfix
Pozdrawiam, cosik_ktosik :)

Awatar użytkownika
me@djohnsc

Administrator
Posty: 1225
Rejestracja: 22 lis 2008, 19:28
Lokalizacja: Śląsk

Ruszają blogi, Hotfix wkracza w Web 2.0

Post04 gru 2016, 17:12

A więc ;)

Aby dodać wpis można kliknąć w "Mój blog" obok linku "Użytkownicy" na górze strony głównej Forum i wybieramy "New Entry" czyli nowy wpis (w niedalekiej przyszłości przycisk zostanie prawdopodobnie spolszczony). Następnie wpisujemy sobie tytuł wpisu oraz jego treść. Na dole od razu możemy ustawić sobie różne opcje, np wybór kategorii, do której należeć będzie wpis, tworzenie ankiety, ustalanie uprawnień dotyczących wpisów. Dla przykładu możemy ustalić czy goście mogą tylko czytać nasze wpisy czy także komentować, podobnie w przypadku zarejestrowanych użytkowników! Również, jako założyciel wpisu możemy wybrać w jaki sposób mamy być powiadamiani o komentarzach do niego.

Ale to nie wszystko!

Dajemy możliwość ustalania wyglądu własnego bloga! Możecie wybrać spośród trzech dostępnych skórek bądź... dodać swój własny kod CSS dzięki czemu możecie zmienić wygląd swego bloga jak tylko chcecie :)

Zapraszamy wszystkich do korzystania z nowej funkcjonalności na Forum !! Wszelkie propozycje, komentarze itd mile widziane :)

Pozdrawiam me@djohnsc

Awatar użytkownika
Maciak Plock

VIP
Posty: 787
Rejestracja: 16 cze 2009, 21:48
Lokalizacja: Płock!
Kontaktowanie:

Ruszają blogi, Hotfix wkracza w Web 2.0

Post04 gru 2016, 17:12

Super, jestem z tego powodu zadowolony :)

Awatar użytkownika
DwD99

Stały bywalec
Posty: 712
Rejestracja: 06 lip 2010, 21:11
Lokalizacja: Krosno Odrzańskie

Ruszają blogi, Hotfix wkracza w Web 2.0

Post04 gru 2016, 17:13

No bardzo fajne 8-)



  • Reklama

Wróć do „Blog”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości