Sakura Clicker moja nowa ulubiona gra na Steam

Blogi użytkowników forum Hotfix
Awatar użytkownika
stukot

VIP+
Posty: 22625
Rejestracja: 15 lut 2009, 21:01
Lokalizacja: Szczecin

Sakura Clicker moja nowa ulubiona gra na Steam

Post13 gru 2016, 20:27

Od niedawna na Steam grywam sobie w darmową grę: Sakura Clicker. Ona całkiem nieźle mnie odstresowuje, chociaż wywołuje u mnie czasem mieszane uczucia, bowiem jako dziewczyna nie przepadam za roznegliżowanymi panienkami, wydającymi różne dźwięki, po japońsku.

Oczywiście tak jak zapewne większość graczy, przeważnie mężczyzn, klikając na te postacie, celuję w ich biust. Z tymże u mnie to nie ma podtekstów erotycznych, po prostu nie lubię silikonów, z nich słyną np. Fairy (wróżka), oraz Aqua (woda).

Przy okazji klikam też na różne stwory, np. lisopodobnego i tamtego różowego, bo dają sporo kasy. Do skasowania jest też skrzynia ze złotem.

Najbardziej podobają mi się te najmniej roznegliżowane postacie. Bo są stosownie ubrane i całkiem ładne.

Moją faworytką jest śnieżny gepard:

Obrazek

Oraz jej normalna odmiana:

Obrazek

Jak widać niewiele się różnią. :)

Następne miejsce zajmuje u mnie panda:

Obrazek

Aż czasem żal mi na nią klikać...

Podoba mi się również kot:

Obrazek

Troszkę mniej niedźwiedź:

Obrazek

Na ostatnim miejscu w moim swoistym rankingu znajduje się Anubis:

Obrazek

Jednak sądzę, że nie jest zbyt wyzywająco ubrana i nie ma wielkiego biustu.

Wybrałam zrzuty przedstawiające najmniej wyzywająco ubrane postaci, niektóre ich wersje nie nadawały się do umieszczenia na blogu.

Jak zapewne zauważyliście, wygląd postaci po prawej stronie można zmieniać, może mieć długie lub krótkie włosy różnego koloru, oraz inny kolor oczu, oraz ubrania, a także pokazywać różne emocje. Inną odzież, oraz uczesanie trzeba niestety kupić... :(

Możecie wykupić automatycznych klikaczy, zwiększając siłę swojego klikania. Po prostu na ten cel należy przeznaczyć Wasze punkty. Tło gry się zmienia i trzeba się zmierzyć z bossami.

Proszę abyście w komentarzu nie wrzucali fotek roznegliżowanych panienek, bo i tak znikną...

Naprawdę uważam że Sakura Clicker to bardzo dobra gra dla zestresowanych ludzi i nie wszystkie postaci w niej występujące są niestosownie ubrane.

Aha, cosik_ktosik, pomimo odmiennego zdania od mojego, zaaprobował ten temat, pod warunkiem, że nie załączę w nim zdjęć zbyt wyzywających postaci.

Załączam zrzuty innych panienek, które również mi się podobają:

Duża owca:

Obrazek

Duży dzik:

Obrazek

Orc:

Obrazek

Oraz troszkę mniej grzeczne:

Szlam:

Obrazek

Jednak wygląda całkiem ciekawie.

Oraz Bunny:

Obrazek

W najgrzeczniejszej wersji.

Mam nadzieję, że te dwie ostatnie są dopuszczalne... Gorzej według mnie wyglądają: Fairy, Dragon, Aqua, Sfinks, Mug, itp.

---------------------------

Uważam że ładna jest jeszcze Tiger, ale raczej jest skąpo odziana, chociaż nie zbyt wyzywająco.

Pozostałe kobitki mi się za bardzo nie podobają, bo są zbyt roznegliżowane.

Naprawdę polubiłam grę Sakura Clicker i często w nią grywam. :)

Ona naprawdę działa na mnie odstresowująco i cieszę się, że zaczęłam w nią grać.

Jak się sami zapewne przekonaliście, patrząc na zrzuty załączone w pierwszym poście, nie wszystkie postaci są ubrane wyzywająco.

Jednak one są generowane losowo.
Pozdrawiam, Joanna

Format to nie rozwiązanie, tylko kapitulacja.


  • Reklama

Wróć do „Blog”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości