Sałatka z sałaty lodowej i natki rzodkiewki

Blogi użytkowników forum Hotfix
Awatar użytkownika
stukot

VIP+
Posty: 22625
Rejestracja: 15 lut 2009, 21:01
Lokalizacja: Szczecin

Sałatka z sałaty lodowej i natki rzodkiewki

Post13 gru 2016, 22:14

Obrazek

Jak już zapewne wiecie, od niedawna nie wyrzucam liści i łodyg rzodkiewki, tylko przyrządzam z nich różne dania, np. zupę.

Jakiś czas temu zdecydowałam się przygotować sałatkę z dodatkiem ,,natki" rzodkiewki, oraz innych składników.

Więc wpierw wzięłam sałatkę lodową, przebrałam ją, opłukałam i pokroiłam. Następnie wzięłam liście i łodygi rzodkiewki, opłukałam je dokładnie i również pokroiłam. Wrzuciłam te składniki do miski, dodałam do nich resztkę sera białego, chyba typu klinek, trochę posoliłam i popieprzyłam. Do smaku dodałam też jedną rzodkiewkę. Potem wzięłam kromkę chleba litewskiego, który swoją drogą bardzo lubi moja Mama i zrobiłam z niego tosta. Potem pół owej kromki pokroiłam i dorzuciłam do innych składników. Na koniec dodałam trochę oleju lnianego, bo na butelce z nim przeczytałam, że można go dodawać do sałatek.

Następnie wymieszałam wszystkie składniki i w ten sposób powstała całkiem smaczna sałatka.

Naprawdę ją polecam. :)

A Wy jaką zrobilibyście sałatkę z dodatkiem liści i łodyg rzodkiewki, niekoniecznie wegetariańską? Podzielcie się proszę Waszymi przepisami. :)
Pozdrawiam, Joanna

Format to nie rozwiązanie, tylko kapitulacja.


  • Reklama

Wróć do „Blog”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości