Studia - Miesiąc za mną.

Blogi użytkowników forum Hotfix
Awatar użytkownika
Maciak Plock

VIP
Posty: 787
Rejestracja: 16 cze 2009, 21:48
Lokalizacja: Płock!
Kontaktowanie:

Studia - Miesiąc za mną.

Post08 gru 2016, 18:59

Codzienna walka z samym sobą, setki wyrzeczeń
Osamotnienie podczas startów, łzy radości na mecie
Narastające tępo, ciężka praca i wysiłek
Znakomite wyniki, dla nas radości chwile
Ogromne samo zaparcie chęć wygrania, wola walki
Orzeł w koronie na podium dla nas wielki zaszczyt
Czysta rywalizacja, skupienie na eliminacjach
Okres ciężkiej pracy i tak trudna koncentracja
Godne uwagi wyniki broniąc barw i honoru
Niosą ciężar na swych barkach nie brakuje im uporu
Niekończący wyścig z czasem, kontra wyniki najlepszych
Mordercze treningi po to, by być zawsze pierwszym.



I tym oto pozytywnym cytatem zacznę swój dzisiejszy wpis, cześć :)
Pisałem o tym że nie mogę się zdecydować na studia, wybrałem jednak Projektowanie gier i grafika jest to jakieś 20-30metrów od hali w której i to było głównym powodem, dlaczego poszedłem na ten profil a nie na WF, trenowałem ... boks. Niestety, wykłady mam w takich godzinach że nie mogę chodzić na ten boks ;) Więc przepisałem się na kickboxing gdzie mam 15min drogi z 'buta' od domu, treningi poniedziałek środa o godzinie 18 i w piątek o godzinie 19:30 więc mi pasuje, a w te dni w których trenowałem boks robię siłownie, więc trochę się 'odwróciło' dni siłowni zamieniły się z dniami sztuk walki:)

No dobra, minął miesiąc studiów... Jak mi się podoba? Jest fajnie. Podoba mi się grupa, nie ma tutaj jakiś cwaniaków jak to miało w szkole średniej, w sumie jeszcze nikogo takiego nie zauważyłem. Wykładowcy też są w porządku, przy najmniej tacy się wydają;) Jako jedyna grupa (P4) mamy z innymi wykłady, a z innymi pracownie i ćwiczenia, i tak z 2 przedmioty, pierwsze kolokwium za mną, pisałem je w ten piątek z Baz danych, a dokładniej z za projektowania bazy danych (encje, atrybuty, relacje) myślę że poszło mi dobrze:)

Spoko ludzie z każdym idzie pogadać na prawdę nie mam co narzekać, ciesze się że poszedłem tu a nie ten na WF, dużo się nauczę nawet jak mi się 'nie uda' ale zawsze sobie mowie że jeśli zdałem Maturę, co było dla mnie tak nie osiągalne, to Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników

Teraz chory byłem kurde :( tydzień nie ćwiczę. Od dziś wracam, ogólnie to nie długo trzeba założyć tutaj temat z postanowieniami noworocznymi;) Nie będę rozpisywał się w tym temacie co się u mnie zmieniło a co nie, ale bez wątpienia jest to jeden z lepszych roków, a następny będzie pewnie jeszcze lepszy, nie mam zamiaru stać w miejscu, progres musi być a jeszcze bardziej cieszy jak jest ponad wyznaczony program czy cel ;)

Pozdrawiam i trzymajcie się ciepło :D


  • Reklama

Wróć do „Blog”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości