voluu's Blog

Blogi użytkowników forum Hotfix
Awatar użytkownika
voluu

Ekspert
Posty: 1061
Rejestracja: 16 kwie 2010, 20:47
Kontaktowanie:

voluu's Blog

Post05 gru 2016, 17:49

Cześć i czołem.
Tak więc, wedle starej zasady 'Każdy ma bloga - mam i ja.' zakładam tego ów bloga. Nie bardzo wiem co się na tym pisze, dlatego musiałem otworzyć encyklopedie i się dowiedzieć. Tak więc, w miarę możliwości będę tutaj pisać swoje przemyślenia na różne sprawy, bo wybaczcie, ale cyklu dnia Wam nie zdradzę :P Tak więc...

Chciałem zacząć od jakiegoś przedstawienia się. Oficjalnie wyglądałoby to mniej więcej tak:
Cześć, mam na imię Damian. Mam 16 lat i chodzę do technikum na informatykę. Wolny czas spędzam na słuchaniu muzyki, wypadach z przyjaciółmi, blablablablabla.
A teraz z grubej rury. Większość czasu spędzam na słuchaniu muzyki. Pochłania połowę wolnego czasu. Począwszy od słuchania, przez czytanie recenzji sprzętu/płyt aż po komponowanie muzyki. Ulubiony gatunek? Nie umiem określić. Dominuje Rap, ale nie odrzucam innych gatunków. Jak to mówią: rutyna zabija związek. :) Od paru miesięcy dużo czasu zabiera siłownia. Zapuściłem brzucha przed kompem i trza się go pozbyć :D A tak poza tym, to znajomi, znajomi, znajomi. Wpadam za niedługo z jakimś konkretnym tematem, cześć!
Obrazek
Sounds Better

Indoor: AKG K514 + Denon PMA-480R
Outdoor: SoundMagic PL10 + Sansa Clip+

Awatar użytkownika
DwD99

Stały bywalec
Posty: 712
Rejestracja: 06 lip 2010, 21:11
Lokalizacja: Krosno Odrzańskie

voluu's Blog

Post05 gru 2016, 17:50

Czekamy na coś więcej Vol :)
subskrybuje bloga!

Awatar użytkownika
cosik_ktosik

Administrator
Posty: 21399
Rejestracja: 13 lis 2008, 01:17
Lokalizacja: Szczecin
Kontaktowanie:

voluu's Blog

Post05 gru 2016, 17:50

hehe, to miło że się przyłączasz do blogowania.
Hotfix
Pozdrawiam, cosik_ktosik :)



  • Reklama

Wróć do „Blog”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości