Zmiany Zmiany Zmiany...

Blogi użytkowników forum Hotfix
Awatar użytkownika
Maciak Plock

VIP
Posty: 787
Rejestracja: 16 cze 2009, 21:48
Lokalizacja: Płock!
Kontaktowanie:

Zmiany Zmiany Zmiany...

Post08 gru 2016, 18:50

UWAGA! WIELKA EDYCJA! SPRAWDŹ!


Więc tak... od pierwszego sierpnia miałem coś zrobić, mówię kurde w końcu muszę zacząć ćwiczyć jakieś sztuki walki już długo o tym myślę i mówię, pozostałe cele wszystkie osiągnięte, nawet daje radę wiec... ruszyłem. Załatwiłem Parę spraw związanych ze szkołą i studiami przy okazji zapytałem się o Kickboxing, trener wyjechał ale jest boks, więc ... jutro pierwszy trening, którego się jak by nie patrzeć, boję :o Ale myślę że będzie dobrze, do tego muszę się przestawić na typ dzienny a nie siedzieć do 3-4 rano i wstawać po 14. Jutro trening na 9, ciekawe jak ja wstanę ;) dziś wstałem trochę wcześniej aby normalnie położyć się spać co zamierzam uczynić:D
Pochodzę z tydzień na ten boks i zapiszę się na profesjonalną siłownie, pierwszy trening boksu za darmo ^^ Ogólnie 70 pln/m ale jedyna pewna inwestycja... to inwestycja w siebie. Na siłownie też coś ok 60-70 pln ale to za jakiś tydzień, może 2 jak przyzwyczaję się do boksu i jakoś rozplanuje nowy trening i dni treningowe. Ogólnie myślę że dam rade ;) Jeśli zdałem Maturę to już nie ma chyba dla mnie barier haha :D

@EDIT!
Więc... byłem w czwartek, miałem iść w sobotę (o 9tej)... nie mogłem, sprawy osobiste wynikające z nocnej awantury gdzie nie spałem całą noc... Ok, myślę sobie ide w poniedziałek! Tak! Nie ma poddawania się nie wyszło raz i tak nie ważne co se pomyśleli czy wymiękłem czy nie... Ok... poszedłem, godzina 16~ Gadam z facetem od hali, mówi że dziś nie trenują, więc pytam się go kiedy... on mi mówi że muszę gadać z trenerem, tłumacze się że ide pierwszy raz i nie wiem nawet jak trener wygląda! Zajrzał w Harmonogram z którego nie umiał wywnioskować kiedy ćwiczą... no cóż, powiedział mi, że ćwiczą w środe albo czwartek ale dokładnie nie wie, dał mi numer abym zadzwonił jutro (we wtorek) ... więc dzwonie, a ten nie ogar mówi mi, że właśnie trenują XD wkurzyłem się trochę ale mniejsza, byłem się dowiedzieć w czwartek wtedy zaczynali trening, więc poszedłem (dziś) i w końcu trening się odbył, zapisałem się...
W porównaniu do siłowni to jest odpoczynek, jest tam taki zapierd** że głowa mała, bieganie, skakanka i różne ćwiczenia poprawiające sprawność, każdy spocony jak świnia wszyscy dyszą jak świnie ale ćwiczą :) Ja oczywiście też nie odpuszczałem, jest baaaaaardzo hardcorowo, ale podoba mi się! Lubie taki wycisk!

Treningi odbywają się:
Wtorek (16:00), Czwartek (16:00) oraz Sobota (09:00) I bardzo mi to na rękę ;) Ponieważ ćwiczę też na
Siłowni: Poniedziałek, Środa oraz Piątek :) godziny nie ustalone, mam siłownie w swojej piwnicy więc idę jak mi pasuje

Ogólnie uważam że to duża zmiana w moim życiu, którą planowałem od dłuższego czasu, wszystkie cele można powiedzieć osiągnąłem wiarą, uparciem i de terminacją.
Trochę się boję jak dojdą do tego wszystkiego Studia dzienne i szkoła po dyplomowa Zaoczne BHP :( Ale... nadal wierze w siebie, już nie tyle udowodniłem, wiem, że jak coś będę NA PRAWDĘ chciał to to osiągnę!

Awatar użytkownika
cosik_ktosik

Administrator
Posty: 21399
Rejestracja: 13 lis 2008, 01:17
Lokalizacja: Szczecin
Kontaktowanie:

Zmiany Zmiany Zmiany...

Post08 gru 2016, 18:50

hehe, podoba mi się Twoje podejście.
Hotfix
Pozdrawiam, cosik_ktosik :)



  • Reklama

Wróć do „Blog”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości