Brak optymalizacji w grze, czy wina sprzetu?

Wszelkie problemy komputerowe, których nie można jednoznacznie sklasyfikować do wybranego działu
dennisek123

Stały bywalec
Posty: 286
Rejestracja: 12 kwie 2011, 10:39
Lokalizacja: Okolice Poznania :D

Brak optymalizacji w grze, czy wina sprzetu?

Post03 maja 2016, 13:51

Witajcie, otóż dostałem od kolegi kod który pozwala na zainstalowanie gry Overwatch od 3 maja.
Problem jest taki, że sama w sobie gra strasznie ścina :/ Mój laptop to GP62 Leopard Pro (Wiem, że jest to laptop a laptopy z góry są skazane na porażkę jeśli chodzi o jakieś mega wymagające gry) Ale nie chodzi oto, że ja chciałem uruchomić Overwatch na grafikach ultra/epic.. Chciałem pograć na grafikach medium, ale gra masakrycznie się ścina. Poczułem to odrazu na tutorialu, więc wątpię że problem byłby spowowdowany przez lagi. (W HoTS ciężko jest rozróżnić czy to lag, czy twój komp nie wyrabia -_-) tak więc odpaliłem stronę "Can you run it" i wychodzi na to, że nawet na minimalnych nie mogę pograć...

Specyfikacje komputera:
CPU - Intel(R) Core(TM) i7-5700HQ CPU @ 2.70GHz
Karta graficzna - GeForce GTX 950M (Na liście jest grafika Intel HD graphics 4400, no nie mówcie mi że moja grafika jest słaba od intela?! -_- )
RAM : 8GB
OS: Windows 7 64-bit
Miejsce na dysku - Masa.

Minimalne wymagania overwatch : Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników

Mam bardzo wielką prośbę, czy ktoś może mi powiedzieć gdzie leży problem?
Czy może mój procesor po prostu nie wyrabia? (Miałem jednak nadzieje, że na minimalnych nie będzie miał problemów :(
Co do sterowników do grafiki obecnie miałem te najnowsze (365.10?) spróbuje zainstalować 362.00 i zobacze czy daje to jakiś efekt.
Za wszelkie wskazówki będę z góry wdzięczny.

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
LupeR

Globalny Moderator
Posty: 2659
Rejestracja: 06 lis 2012, 01:48
Lokalizacja: K-g

Brak optymalizacji w grze, czy wina sprzetu?

Post04 maja 2016, 12:59

Cześć. Moim zdaniem powinna iść w miarę płynnie na tym sprzęcie chociaż nie znam tej gry więc trudno mi wyrokować.
Jak gra się zachowuję na minimalnych ustawieniach?
Czarna lista zasilaczy + lista polecanych --> KLIK

dennisek123

Stały bywalec
Posty: 286
Rejestracja: 12 kwie 2011, 10:39
Lokalizacja: Okolice Poznania :D

Brak optymalizacji w grze, czy wina sprzetu?

Post05 maja 2016, 14:30

Tak samo jak na średnich i wysokich... To jest właśnie najgorsze, że nie bacząc na to jakie wymagania ustawiam gra przechodzi te same "ściny".
Zakładem, że to internet.. no ale LoL ze spokojem chodzi na 70MS/Smite również/Skyforge również no to co jest nie tak :l



  • Reklama

Wróć do „Problemy”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 37 gości