Co potrafią zrobić Chińczycy

Luźne tematy, gry forumowe, rozmowy o wszystkim i o niczym
Awatar użytkownika
Methos

Stały bywalec
Posty: 1311
Rejestracja: 29 mar 2014, 17:16

Co potrafią zrobić Chińczycy

Post21 sie 2014, 21:26

Zastanawialiście się co kupujecie ? Pewnie, że nie... zawsze byliście pewni tego co kupujecie... ale jak widać te " bezpieczne " czasy mijają i nadchodzi rewolucja Chińska !

Chińczycy wprowadzają na rynek coraz więcej "chińskiego badziewia " . My się zaś na to uodparniamy i popełniając błędy, przestrzegamy innych przed tym samym błędem i tak o to powstała CZARNA LISTA ZASILACZY

wszystkim znana ( mam nadzieję ) Czarna Lista Zasilaczy

Obrazek

ale to nie koniec Chińskiej paranoi. Podróba dławika w zasilaczu to pikuś

ale czy zastanawialiście się co z dyskami zewnętrznymi ?

Obrazek

więcej :

Kod: Zaznacz cały

http://www.kciuk.pl/Kupujesz-dysk-Uwazaj-zeby-nie-byl-z-Chin-a97755



i co ? co ci Chińczycy wyprawiają ! śruby dla wagi.

tego jeszcze nie ma ale : ( zbiór komentarzy ) :

anonim :całe szczęście że mój dysk jak się przystawi ucho to słychać jak się obraca :D

anonim : Twój jest wersja z "melodyjką"

anonim : No przecież za 1000zł nie kupi się komputera, no chyba że jest oparty o technologię tego tutaj dysku :)

anonim : Ja jestem tylko ciekawy za pośrednictwem jakiego źródła oni te dyski sprzedają.

anonim : No niesamowite ;D..Chińska technologia zawstydza NASA..ciekawe co jeszcze wymyślą

P.S. 1000 zł na kompa. Ale przecież tego nie dotyczy artykuł.

najlepszy komentarz :

"O Kur*a !!! Wykryli nas !!! Czing-ze, to co teraz robimy ?? Mam pomysł Mao-san !!! doczepmy głośniczek z dźwiękiem obracających się talerzy i napiszmy, że ma 1000 GB, to się Ruskie będą bały otworzyć !!!!
- Genialne, Mao-san!!!, Do Fabryki... !!! "


a na dobitkę kto chce sobie kupić iphona ?

Chińska wersja Iphone'a ->

Kod: Zaznacz cały

http://fundir.org/gallery,podrobka_iphone,7980,0,0.html


i tak oto w tym świecie już się ludzie boją, że kupią coś takiego ale da się temu przestrzec :

nie kupujcie tego co najtańsze by zaoszczędzić, bo wam się przytrafi takie Chińskie Gó**o i nic nie zrobicie

( a w przypadku zasilaczy spalicie sobie nawet włącznik w obudowie :D )

pozdrawiam MKMethosPL

Źródła :

google.pl :D
elektroda.pl
fundir.org
kciuk.pl
SPRZĘT:
OBUDOWA:SilentiumPC M40 PSU:Corsair CS750M MOBO:Asrock H61 PRO BTC RAM:8 GB DDr3 1333 Mhz(2x4 GB Model:PSD34G13332) GPU:MSI GTX 1050Ti Gaming X SSD:Adata 128Gb(SP920SS) HDD:256GB (WDC WD2500JS-60MHB5) MONITOR:Asus VW221D 22"@60 1680x1050 ->OC 1920x1080


  • Reklama

Wróć do „Rozrywka”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości