Czyszczenie kompa!

Wszystko co dotyczy bezpieczeństwa systemów oraz walki z malware, w szczególności analiza logów
Damii24

Użytkownik
Posty: 52
Rejestracja: 06 sty 2017, 14:37

Czyszczenie kompa!

Post23 kwie 2017, 10:17

Witam! posiadam win 10 i szukam jakiegos dobrego programu do czyszczenia wszystkich smieci itp...Poleci ktos cos dobreggo? posiadam cleanera dobry program do tego typu czyszczenia? czy sa znacznie lepsze prosze o pomoc.Pozdrawiam :)

Awatar użytkownika
Gedo

Ekspert
Posty: 680
Rejestracja: 10 sie 2014, 10:34

Czyszczenie kompa!

Post23 kwie 2017, 12:53

Więcej wyczyści jetclean. Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników
Ale zachować ccleaner. JetClean ma opcje robienia punktów przywracania, zaś ccleaner ma opcje kasowania zbędnych, - to się przydaje, gdy punkty przywracania zajmuję wiele GB.

A gdybyś chciał dokładnie poczyścić komputer, to privazer. Raz na miesiąc pobierasz nową wersję i heja. Podczas analizy ustawisz mu wysoki priorytet - będzie taki przycisk na dole okna - dwa razy klikać w niego, wtedy czyszczenie skróci się do pół godziny. Portable, po polsku, łatwy - od producenta - Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników
Świadomość nikła, a naiwność zwykła.

Damii24

Użytkownik
Posty: 52
Rejestracja: 06 sty 2017, 14:37

Czyszczenie kompa!

Post23 kwie 2017, 17:45

na moim starym lapku,wiem ze mialem zainstalowany odkurzacz to wiem ze czyscil rozne syfy i oproznial niepotrzebne pliki z dysku co obciazalo kompa,wiec cos takiego szukam.

Awatar użytkownika
Gedo

Ekspert
Posty: 680
Rejestracja: 10 sie 2014, 10:34

Czyszczenie kompa!

Post23 kwie 2017, 22:15

Nieocenione jest systemowe oczyszczanie dysku, zwłaszcza po aktualizacjach.
Świadomość nikła, a naiwność zwykła.

Damii24

Użytkownik
Posty: 52
Rejestracja: 06 sty 2017, 14:37

Czyszczenie kompa!

Post25 kwie 2017, 18:30

chyba ze mi avast kiepsko chroni mam wersje 30 dniowa,wg to jak kupilem lapka dostalem pelna wersje mcfee moze lepiej bedzie jak go zainstaluje??

Awatar użytkownika
Gedo

Ekspert
Posty: 680
Rejestracja: 10 sie 2014, 10:34

Czyszczenie kompa!

Post25 kwie 2017, 21:55

Nie instaluj mcafee. To wersja trial. Weź darmową wersję crystal security Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników
Świadomość nikła, a naiwność zwykła.



  • Reklama

Wróć do „Bezpieczeństwo”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości