Certyfikat: Microsoft Certified Professional

Nie wiesz gdzie iść do szkoły bądź na studia? Potrzebujesz pomocy naukowych? Napisz tutaj!
Awatar użytkownika
Francuz

VIP
Posty: 18
Rejestracja: 23 lis 2008, 14:43
Lokalizacja: Wielkopolska

Certyfikat: Microsoft Certified Professional

Post24 sty 2010, 17:51

Witam wszystkich serdecznie, chciałbym się was poradzić w pewnej sprawie.
Otóż mam możliwość zdobycia certyfikatu Microsoft Certified Professional (dost. szkolenia: #2368, #2370, #2392, #2396, #6419) podczas pewnego "kursu" i jest on związany z pewnymi kosztami które mogę uniknąć wybierając tańszą opcję przy której nie będę miał możliwości uzyskania w.w certyfikatu.

Chciałbym się dowiedzieć czy warto o nie się starać, tak według was i waszego rozeznania.
Dodam jeszcze że wybieram się na studia informatyczne.

Pozdrawiam, F.

Awatar użytkownika
me@djohnsc

Administrator
Posty: 1225
Rejestracja: 22 lis 2008, 19:28
Lokalizacja: Śląsk

Certyfikat: Microsoft Certified Professional

Post24 sty 2010, 18:34

Certyfikat jest potwierdzeniem umiejętności. Najczęściej zdobycie certyfikatu (zdanie egzaminu) nie jest łatwe, ale jak będziesz chodził na szkolenia i się przygotujesz to powinno być ok ;) Sam certyfikat na studia się nie przyda, aby się dostać - tak czytałem - przy przyjmowaniu patrzą na świadectwo ukończenia szkoły i świadectwo maturalne. Certyfikat przyda się jedynie do dostania do pracy - teoretycznie powinieneś mieć wtedy łatwiej.

Według mnie warto.



  • Reklama

Wróć do „Edukacja i szkolnictwo”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości