Liceum Pol Hist czy Techn. Mechatroniczne ?

Nie wiesz gdzie iść do szkoły bądź na studia? Potrzebujesz pomocy naukowych? Napisz tutaj!
halloween

Użytkownik
Posty: 17
Rejestracja: 13 sie 2014, 10:51

Liceum Pol Hist czy Techn. Mechatroniczne ?

Post16 sie 2014, 23:31

Witam. Przyszedł czas na nową szkołę. Aktualnie jestem zapisany w tech. mechatronicznym, ale mam co do tego wątpliwości. Do tygodnia mogę zmienić szkołę, w grę wchodzi liceum pol-hist. Z matematyki nie jestem zbyt dobry, dlatego boje się tego kierunku. Z humanistycznych jestem dobry, gdybym poszedł do liceum, poszedłbym na studia. Po technikum nie pójdę na studia ( polibuda wiem, super uczelnia, ale nie z moimi zdolnościami ). Dlatego proszę Was o pomoc.
PS: Ile można zarobić po takim technikum ?
W szkole mam jeszcze Informatyczne, chociaż mnie to bardzo interesuję, to myślę, że to strata czasu. W tech. ogólnie poziom tego nauczania jest niski, a do informatyki papierek nie jest ważny, a i tak się mało co naucze, więc skreślam to.
W technikum też dziewczyn nie ma, a co to za szkoła gdy brak dziewczyn :(

Awatar użytkownika
cosik_ktosik

Administrator
Posty: 21399
Rejestracja: 13 lis 2008, 01:17
Lokalizacja: Szczecin
Kontaktowanie:

Liceum Pol Hist czy Techn. Mechatroniczne ?

Post17 sie 2014, 00:10

Cześć, a powiedz skąd jesteś? Jaki rejon kraju?
Hotfix
Pozdrawiam, cosik_ktosik :)

Awatar użytkownika
leon1956

Ekspert
Posty: 775
Rejestracja: 08 gru 2009, 13:47
Lokalizacja: Stamtąd

Liceum Pol Hist czy Techn. Mechatroniczne ?

Post17 sie 2014, 00:19

halloween pisze:W technikum też dziewczyn nie ma, a co to za szkoła gdy brak dziewczyn :(

Niekoniecznie . Teraz np. do wojska dużo dziewczyn się garnie i to z powodzeniem . Ale to zostawmy .
Na większość wątpliwości sam sobie odpowiedziałeś i chyba nikt nie będzie Cię próbować przekonywać o wyższości
nauk matematycznych nad humanistycznymi jeżeli jak sam twierdzisz lepiej Tobie z tymi drugimi .
Studia ? . Na studia można też iść po technikum . Informatyka to strata czasu ? Myślę że bardzo wiele osób by się z Tobą nie zgodziło . Ale jak tak sądzisz to wracamy do liceum pol-hist . Powinieneś się tylko zastanowić co Ci to da jak by przypadkiem studia nie wypaliły albo odwrotnie jakie studia po liceum . Życzę powodzenia . Ryzyko jest Twoje , wybór należy do Ciebie . Pozdrawiam :)
Złośliwość jest podstawą wszelkiej znajomości i przyjaźni z osobnikami rodzaju ludzkiego . Dowodzi inteligencji i zainteresowania drugą osobą .

halloween

Użytkownik
Posty: 17
Rejestracja: 13 sie 2014, 10:51

Liceum Pol Hist czy Techn. Mechatroniczne ?

Post17 sie 2014, 00:26

Małopolska, Sucha Beskidzka.
Tak wiem i dlatego trudno mi podjąć decyzję. Czy lepiej human + później studia ( psychologia coś takigo ) mógłbym jeszcze studium ew. podczas studiów, czy od razu technikum. Tylko że po technikum na politechnikę to już wiem że nie pójdę, studia w mojej przyszłości, jedynie takie jakie napisałem, nie mam umysłu ścisłego ;/ i też nie wiem czy dałbym sobie radę w techn. ze ścisłych.

Awatar użytkownika
leon1956

Ekspert
Posty: 775
Rejestracja: 08 gru 2009, 13:47
Lokalizacja: Stamtąd

Liceum Pol Hist czy Techn. Mechatroniczne ?

Post17 sie 2014, 00:40

No tak jak pisałem . Jak wiesz , że lepiej Ci odpowiada human + studia to widocznie tak ma być .
Po technikum też możesz iść na studia i to nie koniecznie na polibudę . Lekarz tego nie przepisał :D .
Po technikum masz zawód i to też się liczy . A potem jeżeli będziesz miał możliwość to wybierzesz studia jakie sobie
będziesz życzył . Oczywiście w technikum będziesz musiał przebrnąć przez wszystkie tzw. matmy . Wiedza zawsze się przyda .
Złośliwość jest podstawą wszelkiej znajomości i przyjaźni z osobnikami rodzaju ludzkiego . Dowodzi inteligencji i zainteresowania drugą osobą .



  • Reklama

Wróć do „Edukacja i szkolnictwo”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości