Prowadzenie i Rozliczanie działalności

Nie wiesz gdzie iść do szkoły bądź na studia? Potrzebujesz pomocy naukowych? Napisz tutaj!
Awatar użytkownika
Maciak Plock

VIP
Posty: 787
Rejestracja: 16 cze 2009, 21:48
Lokalizacja: Płock!
Kontaktowanie:

Prowadzenie i Rozliczanie działalności

Post28 maja 2015, 17:24

Witam.
Nie wiem czy dobrze napisałem temat, i zapewne nie oddaje on w pełni tego, co tu napiszę, ale cóż...

Generalnie Szukam książek o tematyce prowadzenia działalności gospodarczej w firmie jednoosobowej - chodzi mi o rozliczanie się z urzędem, faktury pity i te sprawy, ewentualnie jakiś kurs online i program do wprowadzania faktur.

Zdaje sobię sprawę z tego, że prawo podatkowe i te inne przepisy ciągle się zmieniają, a programy są tak uaktualniane że nie trzeba tego tak na bierząco śledzić, niestety, trzeba jeszcze wiedzieć co i jak się rozliczać, ja nie mam o tym zielonego pojęcia, i szukam własnie wiedzy w tej tematyce.

Możecie polecić jakieś książki związane z tą tematyką, ewentualnie programy? Z góry dziękuję :)

tomogedac

Użytkownik
Posty: 8
Rejestracja: 23 sty 2015, 23:31

Prowadzenie i Rozliczanie działalności

Post28 sie 2015, 17:23

W google znajdziesz pełno informacji na ten temat. Wałkowane było miliony razy
Ostatnio zmieniony 28 sie 2015, 17:23 przez LupeR, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: poprawiłem pisownie

Awatar użytkownika
rokko

Administrator
Posty: 4082
Rejestracja: 23 lis 2008, 22:14
Lokalizacja: Myszków
Kontaktowanie:

Prowadzenie i Rozliczanie działalności

Post13 wrz 2015, 11:03

Są w necie poradniki w PDF (przy wyszukiwaniu użyj operatora ext:pdf), generalnie jeśli chodzi o rozliczenia to za niewielkie pieniądze masz już obsługę w biurze rachunkowym więc nie trzeba samemu martwić się o tego typu sprawy, tym bardziej jak to działalność jednoosobowa, gdzie z pewnością przy nawale pracy nie będzie wiele czasu na sprawy rachunkowe a niestety rozliczyć się trzeba i przy tym nie popełniając żadnych błędów. Kompetentne biuro rachunkowe zminimalizuje błędy i oszczędzi ci czasu.
Poradniki informatyczne »» Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników
Na stronie znajdziesz porady komputerowe a także informacje dotyczące technik promowania serwisów WWW, ciekawe narzędzia dla marketingowców. Zapraszam!

Promocja sklepów, Optymalizacja stron, Pozycjonowanie w Google »» kontakt<małpa>techformator.pl
W sprawach IT nie pomagam na PW

bird

Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 12 kwie 2013, 16:18

Prowadzenie i Rozliczanie działalności

Post10 maja 2016, 22:21

Takie rzeczy zleć tylko i wyłącznie księgowej. Po co marnować czas na śledzenie zmian w przepisach.



  • Reklama

Wróć do „Edukacja i szkolnictwo”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości