Wiek rewolucji

Nie wiesz gdzie iść do szkoły bądź na studia? Potrzebujesz pomocy naukowych? Napisz tutaj!
master_cosik_ktosik

Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 01 wrz 2013, 11:33

Wiek rewolucji

Post03 paź 2013, 15:17

Czy próbowaliście kiedyś nagrać (mając wyciszony telefon komórkowy w 100%) jak nauczyciel omawia lekcję i odtworzyć to nagranie?

-- 03 paź 2013, 15:17 --

Już nawet poinformowałem o tym adminów z deviantart.

Awatar użytkownika
lewy

Ekspert
Posty: 1462
Rejestracja: 15 gru 2009, 11:10

Wiek rewolucji

Post03 paź 2013, 20:36

Oj zajeżdża mi tu trollowaniem :D i chęcią pośmiania się z nauczyciela.

Udostępnij w sieci, jak nauczyciel kumaty to mu zabulisz odszkodowanie, a jak nie Ty to Twoi rodzice, bo nagrywanie bez zezwolenia osoby nagrywanej jest nielegalne. Ja bym Ciebie szybko załatwił.

Mam dosyć oglądania gnojków w telewizji co nie szanują nauczycieli. Kiedyś pasem by przez tyłek zarobił i by się nauczył. A teraz taki robi sobie zabawę, śmietnik nałoży na głowę nauczyciela i się cieszy. Dla mnie sprawa jest prosta, won ze szkoły. Nie chce to niech się nie uczy, jak mu szkoła nie pasuje to droga wolna, są inne. Mamy wolny świat, do pracy fizycznej lepiej wcześniej iść, przynajmniej coś się zarobi a nie zmarnuje czas na szkołę. Tak, więc drogi autorze, może czas przemyśleć sprawę nauki.

Jeśli miałeś inny sens swojego pytania i ja się mylę co do intencji, to zwrócę honor.

veniez

Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 08 gru 2013, 21:22

Wiek rewolucji

Post08 gru 2013, 21:27

lewy pisze: Ja bym Ciebie szybko załatwił.


Np pogroziłbyś mu wymyślonymi przepisami? Masz prawo nagrywać kogo chcesz. Nie możesz tego udostępniać osobom trzecim bez zgody nagranej osoby.



  • Reklama

Wróć do „Edukacja i szkolnictwo”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości