GameuxInstallHelper.dll

Wszelkie problemy komputerowe, których nie można jednoznacznie sklasyfikować do wybranego działu
Sentirion

Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 13 lut 2017, 14:02

GameuxInstallHelper.dll

Post13 lut 2017, 14:23

Witam wszystkich!

Mam problem przez powyższe rozszerzenie, gdyż nie mogę odinstalować śmieci pozostałych po niektórych grach (zostały mi resztki na liście "programy i funkcje"). Korzystałem z różnych programów do odinstalowywania, ale z tym sobie nie mogą poradzić. To rozszerzenie można rzekomo łatwo pobrać, ale ja już mam dosyć użerania się dzisiaj z wirusami. Skorzystałem z pomocy tego Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników, ale w związku z tym że mam klawiaturę "gamingową", to mi nie działa większość kombinacji systemowych i nie mogę dojść do punktu 4 w kroku 1. Ktoś wie jak sobie poradzić z tym dllem? Nie znalazłem wartych uwagi programów (Hiren`s Boota nie umiem obsługiwać).

Mój system to Windows 7.

Awatar użytkownika
leon1956

Ekspert
Posty: 775
Rejestracja: 08 gru 2009, 13:47
Lokalizacja: Stamtąd

GameuxInstallHelper.dll

Post13 lut 2017, 17:33

Witam .
Aby usunąć /odinstalować śmieci pozostałe po grach i programach w przypadku kiedy programy do odinstalowania nie radzą sobie z tym oraz ręczne zaznaczanie i próba usunięcia pozostałości nie daje efektów to proponuję użyć Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników
Po zainstalowaniu w/w programu zaznaczasz plik lub folder i z menu kontekstowego wybierasz Unlocker i usuń/skasuj . Jest to skuteczne narzędzie do usuwania różnych plików i folderów kiedy zwykłe "usuń" nie chce działać .
Złośliwość jest podstawą wszelkiej znajomości i przyjaźni z osobnikami rodzaju ludzkiego . Dowodzi inteligencji i zainteresowania drugą osobą .



  • Reklama

Wróć do „Problemy”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 28 gości