[Sprzedam] 4GB GOODRAM 2x2GB SODIMM DDR3 PC8500 1066MHz

Tutaj możesz zamieszczać oferty kupna, sprzedaży różnych rzeczy
Regulamin forum
1. Vortal Hotfix.pl nie ponosi odpowiedzialności za wystawiane przedmioty oraz przebieg transakcji.
2. Na początku tytułu tematu należy napisać, czy jest to oferta sprzedaży, kupna czy zamiany.
3. W ofercie sprzedaży należy podać cenę a także opis produktu.
4. Oferty muszą być związane z tematyką Hotfix.pl. Dozwolone są wyłącznie oferty dotyczące sprzętu komputerowego, oprogramowania (legalnego!) oraz telefonii komórkowej.
5. Treść tematu jak i sprzedawany przedmiot nie mogą naruszać regulaminu Hotfix.pl. Tematy z ofertami nielegalnego oprogramowania, treściami ***** etc będą usuwane do śmietnika.
CiastekPL

Użytkownik
Posty: 0
Rejestracja: 30 maja 2011, 22:50

[Sprzedam] 4GB GOODRAM 2x2GB SODIMM DDR3 PC8500 1066MHz

Post01 cze 2011, 13:59

Link do aukcji Allegro: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników
Obrazek

Pamięci są nowe, nieużywane. Zamówiłem je ponieważ chciałem wymienić moje obecne pamięci (DDR2) na nowsze i wydajniejsze. Niestety nie wziąłem pod uwagę tego że rozstaw PINów się różni (czytaj: jeżeli w instrukcji od twojego laptopa nie ma napisane: "Obsługuje pamięci DDR3", nie zamawiaj! będziesz w takiej samej sytuacji jak ja). Jedno opakowanie jest otwarte (drugie zaplombowane).

Pamięci sprzedaje tylko razem!

-- 01 cze 2011, 13:59 --

Nowa cena! 100zł!

Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników


  • Reklama

Wróć do „Giełda”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości