[Sprzedam] Części do komputerów PC!

Tutaj możesz zamieszczać oferty kupna, sprzedaży różnych rzeczy
Regulamin forum
1. Vortal Hotfix.pl nie ponosi odpowiedzialności za wystawiane przedmioty oraz przebieg transakcji.
2. Na początku tytułu tematu należy napisać, czy jest to oferta sprzedaży, kupna czy zamiany.
3. W ofercie sprzedaży należy podać cenę a także opis produktu.
4. Oferty muszą być związane z tematyką Hotfix.pl. Dozwolone są wyłącznie oferty dotyczące sprzętu komputerowego, oprogramowania (legalnego!) oraz telefonii komórkowej.
5. Treść tematu jak i sprzedawany przedmiot nie mogą naruszać regulaminu Hotfix.pl. Tematy z ofertami nielegalnego oprogramowania, treściami ***** etc będą usuwane do śmietnika.
Awatar użytkownika
wuuhacz

Użytkownik
Posty: 82
Rejestracja: 24 kwie 2010, 18:02
Lokalizacja: Krosno Odrzańskie

[Sprzedam] Części do komputerów PC!

Post20 gru 2010, 00:40

Witam!
Robiąc porządki natrafiłem w starym pudle na parę rzeczy które są sprawne oraz takie których stan jest nieznany i postanowiłem je sprzedać ponieważ tylko zawadzają a możliwe, że komuś się jeszcze przydadzą :)
No to zaczynamy!

- Płyta główna z procesorem: EpOX K8RA(I) AMD Sempron 2500+ 1.75GHz Socket A sprawne 100% = 50zł
- Płyta Głowna: ASUS A7V600 - X tak, że 99% sprawna ma kłopoty z dźwiękiem na systemie Windows XP pod Windows 7 działa jak należy = 25zł
- Płyta Głowna: ASUSA7V266 - C tu jest problem po podłączeniu wszystkich kabli kontrolka sygnalizująca napięcie na płycie głównej się świeci jednak płyta nie reaguje na uruchomienie, nie mam pojęcia co tutaj może być = 5zł
- Płyta główna: GIGABYTE GA-8SIML napuchnięte kondensatory stan nieznany = 5zł
- Płyta główna: JETWAY P4XFBU uszkodzone wejścia karty dźwiękowej i stan techniczny tak, że nie znany = 5zł
- Pamięci ram: 3x256 DDR1 400Mhz różnych firm sprawne testowane po 5h bez żadnych błędów = 15zł sztuka!
- Zasilacz: ProComp model ATX KV-500W 99% sprawny uszkodzone kable przy jednym wejściu od napędu lub HDD poza tym sprawny = 30zł
- Zasilacz: CODEGEN 300W = 25zł
Do każdego przedmiotu należy doliczyć koszt przesyłki wg. cennika Poczty Polskiej!

Zainteresowani kontakt PW bądź GG: xxxx


  • Reklama

Wróć do „Giełda”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości