[Sprzedam] Gamingowo-świąteczna okazja - Razer Deathstalker

Tutaj możesz zamieszczać oferty kupna, sprzedaży różnych rzeczy
Regulamin forum
1. Vortal Hotfix.pl nie ponosi odpowiedzialności za wystawiane przedmioty oraz przebieg transakcji.
2. Na początku tytułu tematu należy napisać, czy jest to oferta sprzedaży, kupna czy zamiany.
3. W ofercie sprzedaży należy podać cenę a także opis produktu.
4. Oferty muszą być związane z tematyką Hotfix.pl. Dozwolone są wyłącznie oferty dotyczące sprzętu komputerowego, oprogramowania (legalnego!) oraz telefonii komórkowej.
5. Treść tematu jak i sprzedawany przedmiot nie mogą naruszać regulaminu Hotfix.pl. Tematy z ofertami nielegalnego oprogramowania, treściami ***** etc będą usuwane do śmietnika.
Marucins

Użytkownik
Posty: 0
Rejestracja: 02 wrz 2016, 18:00

[Sprzedam] Gamingowo-świąteczna okazja - Razer Deathstalker

Post14 gru 2016, 16:03

Do sprzedania mam gamingową klawiaturę firmy Razer Deathstalker Ultimate.

Nic nie stoi na przeszkodzie aby za nieduże pieniądze zrób dziecku albo sobie prezent pod choinkę.
Klawiatura zakupiony w sklepie proline.pl 2015-07-20 (czyli porządny sklep a nie jakiś szrot, z którym człowiek użera się jeśli coś się stanie ze sprzętem).
Klawiatura w 100% sprawna! Kompletne opakowanie. Klawiatura jest oczywiście na gwarancji.

Na specjalne życzenie paczka zostanie zapakowana w świąteczne opakowanie. Wszystko wliczone w cenę.

Obrazek


Jakiś opis.... no tak bez bełkotu marketingowego nie obejdzie się. Sprzęt działa a to najważniejsze. Ale jeśli musiałbym coś pokazać to ten filmik wyda się odpowiedni. Szczególnie przy ciągle rosnącej tabloidyzacji społeczeństwa ;) Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników

Ale jeśli musisz coś poczytać to odsyłam prosto do aukcji na Allegro.
Oczywiście można nabyć klawiaturę poza... - jak pójdzie za mnie, np. 1 zł twój zysk!

Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników

Wrzucę kilka real fotek (tak nosi ślady użytkowania):
Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników
Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników
Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników
Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników
Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników

Jeśli ktoś nie chce czekać i bawić się w kotka i myszkę ze "snajperami" (zmora obecnego Allegro) to cena: 300 zł + transport (kurier wyda mi się najbardziej odpowiedni np. DPD +15 zł). Kilak miesięcy temu wystawiałem ją ale przesadziłem z ceną, krzyknąłem prawie 500 zł. Od tamtego dnia karton z klawiaturą leży i się "kurzy". A że mamy święta to może do niego mikołaj się uśmiechnie ;)

Miłej licytacji a co będę żałował... Dostałem zwrot za C.O. to mogę szaleć :)

-- 14 gru 2016, 17:03 --

[color="#FF0000"]OGŁOSZENIE NIEAKTUALNE[/color]


  • Reklama

Wróć do „Giełda”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości