[SPRZEDAM] Gigabyte GV-N750OC-1GI

Tutaj możesz zamieszczać oferty kupna, sprzedaży różnych rzeczy
Regulamin forum
1. Vortal Hotfix.pl nie ponosi odpowiedzialności za wystawiane przedmioty oraz przebieg transakcji.
2. Na początku tytułu tematu należy napisać, czy jest to oferta sprzedaży, kupna czy zamiany.
3. W ofercie sprzedaży należy podać cenę a także opis produktu.
4. Oferty muszą być związane z tematyką Hotfix.pl. Dozwolone są wyłącznie oferty dotyczące sprzętu komputerowego, oprogramowania (legalnego!) oraz telefonii komórkowej.
5. Treść tematu jak i sprzedawany przedmiot nie mogą naruszać regulaminu Hotfix.pl. Tematy z ofertami nielegalnego oprogramowania, treściami ***** etc będą usuwane do śmietnika.
Awatar użytkownika
cosik_ktosik

Administrator
Posty: 21399
Rejestracja: 13 lis 2008, 01:17
Lokalizacja: Szczecin
Kontaktowanie:

[SPRZEDAM] Gigabyte GV-N750OC-1GI

Post29 lip 2015, 00:10

Witam, myślę nad sprzedażą takiej oto pięknej karty graficznej firmy Gigabyte. Używana prawie w ogóle. Kupiona niedawno na Morelach dnia Pańskiego 16.02.2015, a więc ma gwarancję. Nie wystawiłem na Allegro, ale mogę jak trzeba.

Info o samej karcie: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników

Niekręcona, wiatrak czyściutki, a nawet nie odkurzałem do dzisiaj komputerka, dopóki jej nie wymontowałem.

Cena dla forumowiczów od 75 postów w górę: 350zł + koszt wysyłki. Poniżej 75 postów tylko po głębokim przeze mnie zastanowieniu się i tylko dla naszych długoterminowych użytkowników.
Hotfix
Pozdrawiam, cosik_ktosik :)


  • Reklama

Wróć do „Giełda”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości