[Kupię] Inhalator

Tutaj możesz zamieszczać oferty kupna, sprzedaży różnych rzeczy
Regulamin forum
1. Vortal Hotfix.pl nie ponosi odpowiedzialności za wystawiane przedmioty oraz przebieg transakcji.
2. Na początku tytułu tematu należy napisać, czy jest to oferta sprzedaży, kupna czy zamiany.
3. W ofercie sprzedaży należy podać cenę a także opis produktu.
4. Oferty muszą być związane z tematyką Hotfix.pl. Dozwolone są wyłącznie oferty dotyczące sprzętu komputerowego, oprogramowania (legalnego!) oraz telefonii komórkowej.
5. Treść tematu jak i sprzedawany przedmiot nie mogą naruszać regulaminu Hotfix.pl. Tematy z ofertami nielegalnego oprogramowania, treściami ***** etc będą usuwane do śmietnika.
Dirtyh

Użytkownik
Posty: 0
Rejestracja: 06 lut 2019, 20:42

[Kupię] Inhalator

Post13 mar 2019, 15:21

Astma to fatalna choroba, zwłaszcza u najmłodszych. Kto jej nie miał, ten niech nawet nie zaczyna żartów o norweskich biegaczach narciarskich. Leki wziewne to żadna przyjemność, wiem co piszę!
Potrzebuję inhalator dla dzieci, interesuje mnie zwłaszcza model TM-NEB BABY TECH-MED. Wprawdzie mogę zamówić przez internet, ale 130 zł to dla mnie o 50 za dużo... no, chyba że nie będzie innego wyjścia :oops:

------Połączono posty------

Dirtyh pisze:Astma to fatalna choroba, zwłaszcza u najmłodszych. Kto jej nie miał, ten niech nawet nie zaczyna żartów o norweskich biegaczach narciarskich. Leki wziewne to żadna przyjemność, wiem co piszę!
Potrzebuję Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników, interesuje mnie zwłaszcza model TM-NEB BABY TECH-MED. Wprawdzie mogę zamówić przez internet, ale 130 zł to dla mnie o 50 za dużo... no, chyba że nie będzie innego wyjścia :oops:


  • Reklama

Wróć do „Giełda”Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość