[SPRZEDAM] Konta Origin z grą Battlefield 3 - TANIO!

Tutaj możesz zamieszczać oferty kupna, sprzedaży różnych rzeczy
Regulamin forum
1. Vortal Hotfix.pl nie ponosi odpowiedzialności za wystawiane przedmioty oraz przebieg transakcji.
2. Na początku tytułu tematu należy napisać, czy jest to oferta sprzedaży, kupna czy zamiany.
3. W ofercie sprzedaży należy podać cenę a także opis produktu.
4. Oferty muszą być związane z tematyką Hotfix.pl. Dozwolone są wyłącznie oferty dotyczące sprzętu komputerowego, oprogramowania (legalnego!) oraz telefonii komórkowej.
5. Treść tematu jak i sprzedawany przedmiot nie mogą naruszać regulaminu Hotfix.pl. Tematy z ofertami nielegalnego oprogramowania, treściami ***** etc będą usuwane do śmietnika.
kris89

Użytkownik
Posty: 0
Rejestracja: 03 mar 2012, 11:04

[SPRZEDAM] Konta Origin z grą Battlefield 3 - TANIO!

Post03 mar 2012, 11:05

Mam na sprzedaż kilka (5-10) kont Origin z grą Battlefield 3 - na każdym koncie osobna gra, osobny nick i osobne statystyki (tak więc większość broni jest odblokowana na jednym koncie zaś na drugim prawie żadna - możesz wybierać :) ) Konta były kupowane z myślą o turniejach w mieście, po ich zakończeniu nie są mi one w ogóle potrzebne stąd też ich większa ilość niż jedno konto.

Cena jaka mnie interesuje za jedno konto to 30zł.

Kontakt tylko i wyłącznie gg: 41855065

pozdrawiam.


  • Reklama

Wróć do „Giełda”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości