Kupię pióro do tabletu graficznego Pentagram P2003

Tutaj możesz zamieszczać oferty kupna, sprzedaży różnych rzeczy
Regulamin forum
1. Vortal Hotfix.pl nie ponosi odpowiedzialności za wystawiane przedmioty oraz przebieg transakcji.
2. Na początku tytułu tematu należy napisać, czy jest to oferta sprzedaży, kupna czy zamiany.
3. W ofercie sprzedaży należy podać cenę a także opis produktu.
4. Oferty muszą być związane z tematyką Hotfix.pl. Dozwolone są wyłącznie oferty dotyczące sprzętu komputerowego, oprogramowania (legalnego!) oraz telefonii komórkowej.
5. Treść tematu jak i sprzedawany przedmiot nie mogą naruszać regulaminu Hotfix.pl. Tematy z ofertami nielegalnego oprogramowania, treściami ***** etc będą usuwane do śmietnika.
Awatar użytkownika
rusofil

Użytkownik
Posty: 48
Rejestracja: 22 cze 2012, 21:41

Kupię pióro do tabletu graficznego Pentagram P2003

Post26 gru 2015, 22:35

Witam.

Przetrzepałam już polskie i zagraniczne Google i nic nie znalazłam.
Potrzebuję nowego pióra do tabletu Pentagram P2003. Stare zepsuło mi się 3-4 lata temu i odtąd całkowicie sprawny tablet leży, nieużywany. Nie mam gdzie kupić pióra. Na stronie Pentagramu nie mają nic takiego, nawet chyba nie ma wsparcia dla tabletów, bo sprzedają już tylko tablety dotykowe.
Pisałam do nich z prośbą, ale nawet nie odpisali.
Nie ma nic na Ebayu i Allegro.

Co ja mam z tym zrobić? Szkoda, by ten tablet tak leżał, zwłaszcza, że jest w stanie idealnym. Bez pióra nawet go nie sprzedam.

Czy da się to jakoś rozwiązać? Może ktoś ma do sprzedania sprawne pióro? Nie mam pojęcia co robić. Albo może ktoś chciałby kupić ode mnie ten tablet, bo ma sprawne pióro?

Proszę nie odsyłać mnie do Google, bo naprawdę je przeszukałam. Te tablety straciły zupełnie wsparcie producenta, bo nawet nie ma nigdzie sterowników, więc nie ma mowy o oficjalnym zakupieniu piórka.


Pozdrawiam,
A.


  • Reklama

Wróć do „Giełda”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości