[SPRZEDAM] Palit GTX 1050 Ti Dual OC

Tutaj możesz zamieszczać oferty kupna, sprzedaży różnych rzeczy
Regulamin forum
1. Vortal Hotfix.pl nie ponosi odpowiedzialności za wystawiane przedmioty oraz przebieg transakcji.
2. Na początku tytułu tematu należy napisać, czy jest to oferta sprzedaży, kupna czy zamiany.
3. W ofercie sprzedaży należy podać cenę a także opis produktu.
4. Oferty muszą być związane z tematyką Hotfix.pl. Dozwolone są wyłącznie oferty dotyczące sprzętu komputerowego, oprogramowania (legalnego!) oraz telefonii komórkowej.
5. Treść tematu jak i sprzedawany przedmiot nie mogą naruszać regulaminu Hotfix.pl. Tematy z ofertami nielegalnego oprogramowania, treściami ***** etc będą usuwane do śmietnika.
Piecka

Użytkownik
Posty: 260
Rejestracja: 23 lip 2012, 11:12

[SPRZEDAM] Palit GTX 1050 Ti Dual OC

Post29 sty 2019, 19:49

Mam na sprzedaż kartę graficzną Palit GTX 1050 TI Dual OC, używaną. Kupiłem ją 17 listopada 2017 r., nową, jestem pierwszym właścicielem. Mam na nią jeszcze 10 miesięcy gwarancji, fakturę dołączam oczywiście do karty wraz z pudełkiem i płytą od sterowników. Karta nie była nigdy podkręcana ani nie była wykorzystywania do kopania. Regularnie czyszczona z kurzu, nie pracowała pod zbyt wielkim obciążeniem.

Cena jaka mnie interesuje to 550 zł.

Darekka

Użytkownik
Posty: 0
Rejestracja: 01 lut 2019, 18:34

[SPRZEDAM] Palit GTX 1050 Ti Dual OC

Post01 lut 2019, 18:35

Dzień Dobry jest opcja wysyłki na Słowacje ?

Piecka

Użytkownik
Posty: 260
Rejestracja: 23 lip 2012, 11:12

[SPRZEDAM] Palit GTX 1050 Ti Dual OC

Post04 lut 2019, 19:00

Jeżeli pokryje Pan koszty to jak najbardziej ;)



  • Reklama

Wróć do „Giełda”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości