Playstation 3 [PS3] CFW 4.81 REBUG 320GB MASA GIER!

Tutaj możesz zamieszczać oferty kupna, sprzedaży różnych rzeczy
Regulamin forum
1. Vortal Hotfix.pl nie ponosi odpowiedzialności za wystawiane przedmioty oraz przebieg transakcji.
2. Na początku tytułu tematu należy napisać, czy jest to oferta sprzedaży, kupna czy zamiany.
3. W ofercie sprzedaży należy podać cenę a także opis produktu.
4. Oferty muszą być związane z tematyką Hotfix.pl. Dozwolone są wyłącznie oferty dotyczące sprzętu komputerowego, oprogramowania (legalnego!) oraz telefonii komórkowej.
5. Treść tematu jak i sprzedawany przedmiot nie mogą naruszać regulaminu Hotfix.pl. Tematy z ofertami nielegalnego oprogramowania, treściami ***** etc będą usuwane do śmietnika.
Awatar użytkownika
Maciak Plock

VIP
Posty: 787
Rejestracja: 16 cze 2009, 21:48
Lokalizacja: Płock!
Kontaktowanie:

Playstation 3 [PS3] CFW 4.81 REBUG 320GB MASA GIER!

Post14 gru 2017, 16:51

Witam. Dziś na sprzedaż mam konsole Playstation 3 Slim PS 3 160GB z odblokowanym oprogramowaniem w
Wersji REBUG 4.81 CFW - pozwala to na odpalanie zapasowych kopii gier, GIER z playstation 1 (psx), Playstation 2 (PS2), gier na Pegasusa (NES) oraz gameboy itp więc w świetnej cenie mamy kilka konsol w JEDNEJ!

Taniej oraz z pewniejszego źródła nie znajdziesz! :)

Konsola była na bierząco czyszczona i regularnie wymieniana pasta termoprzewodząca, co zapewnia jej niskie temperatury i wydajne działanie, a przy tym wszystkim nie grzeje się i jest znacznie bardziej wydajniejsza. Konsola jest w 100% Oryginalna, głównie służyła do oglądania filmów na blue ray, od ponad pół roku stoi nie używana - nie mam na to czasu, więc postanowiłem ją sprzedać.

UWAGA!
Konsola była od początku używana przez dorosłą osobę, więc nie ma tu mowy o zacinających się guzikach w padzie w skutek zalania sokiem bądź innych "dziecięcych" szkód.

Jest to NAJLEPSZA (i zarazem ostatnia wersja konsoli - 5 generacji) w wersji SuperSLim - dużo mniejsza, wydajniejsza chłodniejsza i przedweszystkim cichsza.

Na sam dysk w tej pojemności można wrzucić ok 20 dobrych gier, masę filmów w FUllHD, zjęć i wiele wiele innych, mi osobiście nigdy nie udało się wypełnić nawet 1/10 tego dysku.

Stan techniczny: Jak Nowa.
Stan Wizualny: Bardzo Dobry

UWAGA!

Do konsoli dorzucam:
Oryginalny Pad Sony Playstation Dual Shock 3,
Kabel zasilania,

Masę Gier!

Między Innymi takie tytuły jak:
Grand Theft Auto V [PL]
Fifa 18 [PL]
Minecraft [PL]
Sims Pets [PL]
Grand Turismo 5 oraz 6!
Battlefield prawie wszystkie wersje!

Pakuje tyle gier ile wejdzie na dysk!

Sama konsola jest piątej generacji - tej najlepszej, wyprodukowanej w technologii 45 nanometrów oraz pobiera 100 Watt /max, (starsze konsole - 90nm / 380Watt) - zapewnia to większą stabilność, mniejsze temperatury - a co za tym idzie większa kultura pracy, cichsza oraz bardziej ekonomiczna w użytkowaniu.

Z samą konsolą nigdy nie było problemów i mogę ją polecić z całego serca, gdybym miał tylko czas na pewno bym jej nie sprzedawał.

W razie dodatkowych pytań zapraszam do kontaktu przez OLX bądź Telefoniczny (nie zawsze mogę odebrać ze względu na pracę, ale odpiszę na SMS odpiszę bez większego kłopotu).,

Oczywiście Istnieje Możliwość Wysyłki!

Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników
Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników | Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników

Zainteresowanych proszę o kontakt poprzez OLX:
Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników

Istnieje możliwość Negocjacji ceny, pozdrawiam !


  • Reklama

Wróć do „Giełda”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość