PS4 1TB w folii, router Netgear w folii, Samsung s7

Tutaj możesz zamieszczać oferty kupna, sprzedaży różnych rzeczy
Regulamin forum
1. Vortal Hotfix.pl nie ponosi odpowiedzialności za wystawiane przedmioty oraz przebieg transakcji.
2. Na początku tytułu tematu należy napisać, czy jest to oferta sprzedaży, kupna czy zamiany.
3. W ofercie sprzedaży należy podać cenę a także opis produktu.
4. Oferty muszą być związane z tematyką Hotfix.pl. Dozwolone są wyłącznie oferty dotyczące sprzętu komputerowego, oprogramowania (legalnego!) oraz telefonii komórkowej.
5. Treść tematu jak i sprzedawany przedmiot nie mogą naruszać regulaminu Hotfix.pl. Tematy z ofertami nielegalnego oprogramowania, treściami ***** etc będą usuwane do śmietnika.
dobradecyzja100

Użytkownik
Posty: 0
Rejestracja: 21 sie 2017, 17:50

PS4 1TB w folii, router Netgear w folii, Samsung s7

Post21 sie 2017, 23:25

Witam serdecznie, mam dzisiaj na sprzedaż 3 rzeczy:

1. Samsung S7 z października, stan bardzo dobry, w 100% sprawny, gwarancja + ubezpieczenie (kradzież, uszkodzenia wszelkie pęknięcia itd.) za 1900zł do negocjacji solidnej może nawet. Ubezpieczenia zostało jeszcze kilka lat.

2. Fabrycznie nowy (nawet nie zdjęta folia) router Netgear Nighthawk R7000 – 100PES na gwarancji. W sklepie dobrym 650zł a ja sprzedam za jakieś 550zł.

3. Playstation 4 Slim 1TB czarne w zestawie z drugim oryginalnym padem - wszystko nowe fabrycznie, w folii, nie otwierane na gwarancji producenta. Dorzucam od siebie lekko używaną Fifę na PS4. Cena w sklepie blisko 1700zł a ja sprzedam za ok 1400zł do negocjacji.

Wszystko pięknie opisane, zrobione przeze mnie zdjęcia na OLX - kontaktujcie się proszę przez OLX bo na forum nie mam chwilowo czasu zaglądać za często.





Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników


  • Reklama

Wróć do „Giełda”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości