Sprzedam bazę danych firm

Tutaj możesz zamieszczać oferty kupna, sprzedaży różnych rzeczy
Regulamin forum
1. Vortal Hotfix.pl nie ponosi odpowiedzialności za wystawiane przedmioty oraz przebieg transakcji.
2. Na początku tytułu tematu należy napisać, czy jest to oferta sprzedaży, kupna czy zamiany.
3. W ofercie sprzedaży należy podać cenę a także opis produktu.
4. Oferty muszą być związane z tematyką Hotfix.pl. Dozwolone są wyłącznie oferty dotyczące sprzętu komputerowego, oprogramowania (legalnego!) oraz telefonii komórkowej.
5. Treść tematu jak i sprzedawany przedmiot nie mogą naruszać regulaminu Hotfix.pl. Tematy z ofertami nielegalnego oprogramowania, treściami ***** etc będą usuwane do śmietnika.
pawel33317

Użytkownik
Posty: 0
Rejestracja: 14 mar 2011, 02:57

Sprzedam bazę danych firm

Post14 mar 2011, 02:58

Posiadam ogromną bazę danych polskich firm, której dane pochodzą katalogu firm
Informacje:
Ilość firm w bazie: dużo ponad milion firm około pół miliona zawiera adresy e-mail
Baza danych zawiera takie dane:
Nazwa firmy, kod pocztowy, ulica, miejscowość, tel/fax, e-mail, WWW, branza, Województwo.
Baza danych jest w pełni legalna. Bazę mogę sprzedać w całości lub w częściach, z podziałem na konkretne województwa, branże miejscowości, itd.
Dane są prawdziwe i w pełni aktualne. Skuteczność adresów e-mail do firm wynosi 94%. Zainteresowanym osobom mogę przesłać próbkę bazy. Tanio i profesjonalnie. Preferuję wpłatę na konto. W swojej ofercie posiadam również inne bazy. Bazę mogę wysłać w różnych formatach sql, ms access itp. Zainteresowanych proszę o kontakt e-mail: pawel33317@gmail . com gg: 11802397


  • Reklama

Wróć do „Giełda”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości