Sprzedam Klawiaturę Razer Deathstalker Ultimate

Tutaj możesz zamieszczać oferty kupna, sprzedaży różnych rzeczy
Regulamin forum
1. Vortal Hotfix.pl nie ponosi odpowiedzialności za wystawiane przedmioty oraz przebieg transakcji.
2. Na początku tytułu tematu należy napisać, czy jest to oferta sprzedaży, kupna czy zamiany.
3. W ofercie sprzedaży należy podać cenę a także opis produktu.
4. Oferty muszą być związane z tematyką Hotfix.pl. Dozwolone są wyłącznie oferty dotyczące sprzętu komputerowego, oprogramowania (legalnego!) oraz telefonii komórkowej.
5. Treść tematu jak i sprzedawany przedmiot nie mogą naruszać regulaminu Hotfix.pl. Tematy z ofertami nielegalnego oprogramowania, treściami ***** etc będą usuwane do śmietnika.
Marucins

Użytkownik
Posty: 0
Rejestracja: 02 wrz 2016, 18:00

Sprzedam Klawiaturę Razer Deathstalker Ultimate

Post02 wrz 2016, 20:30

Witam wszystkim

Do sprzedania mam futurystyczną gamingową klawiaturę firmy Razer Deathstalker Ultimate.

A co to za klawiatura?
O taka o... ;)
Obrazek
Klawiatura kupiłem niemal rok temu w sklepie proline.pl (2015-07-20) - czyli nie jakiś szrot, z którym człowiek użera się jeśli coś się stanie ze sprzętem.

Klawiatura w 100% sprawna! Kompletne opakowanie. Klawiatura jest oczywiście na gwarancji.

Klawiatura jest używana - poniżej przedstawiam ślady użytkowania:
Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników
Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników
Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników
/wykorzystywałem ją przeważnie do postprocesingu + sporadycznie giercowanie.

Myślę że po cena... 400 zł + koszt transportu będzie satysfakcjonująca.


Odkryj nowy poziom interakcji i kontroli w grze dzięki klawiaturze do gier Razer DeathStalker Ultimate, zaprojektowanej z użyciem nagradzanego Switchblade User Interface firmy Razer. Posiada dziesięć dopasowywalnych klawiszy pozwalających na konfigurację niezliczonej liczby skrótów, makr, umiejętności i czarów z dowolnej gry. Dzięki konfigurowalnym ikonom dopasowanym do Twojego spersonalizowanego układu klawiatury zapewniasz sobie najbardziej wciągające doświadczenie, jakie może zagwarantować klawiatura.

Panel wyświetlacza LCD w interfejsie Switchblade posiada dwa tryby. Pierwszy to kolorowy, żywy wyświetlacz, pozwalający na wyświetlanie informacji z gry i pozwala na korzystanie z przeglądarki internetowej lub odtwarzacza multimediów bez opuszczania gry. Alternatywnie możesz go wykorzystać jako dodatkową mysz, obsługiwaną intuicyjnymi gestami. Dzięki Interfejsowi Użytkownika Switchblade, wszystko, czego potrzebujesz by zwyciężać masz dosłownie w zasięgu palców. Bez wymówek.

Technologia anti-ghosting pozwala na naciskanie do dziesięciu klawiszy na w pełni programowalnej, podświetlonej od dołu klawiaturze. Oznacza to, że wszystkie dziesiąci palców może wydawać polecenia w grze, a każda z dziesięciu komend zostanie przez nią zarejestrowana. Zamiast użyć dwóch ataków do zniszczenia przeciwnika, użyj dziesięciu.

Automatycznie zapisz wszystkie swoje ustawienia na Synapse 2.0, w naszym systemie chmury i synchronizuj je z jednym kontem niezależnie od tego, gdzie jesteś. Śledź swoją zwierzynę i ześlij na nią zniszczenie za pomocą wszystkich dostępnych narzędzi dzięki Razer DeathStalker Ultimate.

Atuty:
Interfejs Użytkownika Switchblade
Nagradzany, należący do Razer Interfejs Użytkownika Switchblade oddaje w Twoje ręce więcej kontroli za pomocą dziesięciu dostosowywalnych klawiszy i panelu LCD. Przypisz nieskończoną liczbę komend, makr, umiejętności, czarów i innych komend to dziesięciu klawiszy, które zmieniają się dynamicznie, by dopasować się do sytuacji w grze. Panel LCD spełnia funkcję osobnego ekranu, który wyświetla informację w grze lub widżety aplikacji w pełnych, żywych kolorach, pozwalając na zachowanie przewagi nad przeciwnikami; może też pełnić funkcję drugiej myszy, sterowanej nowymi gestami.

Użycie 10 klawiszy w trybie gry
Naciskaj tyle klawiszy ile masz palców, a wszystkie będą rejestrowane dokładnie i szybko w grze. Dzięki technologii anti-ghosting klawiatury Razer DeathStalker Ultimate możesz zesłać przytłaczające siły zniszczenia na swoich przeciwników, by mieć pewność, że każda wydana komenda zostanie perfekcyjnie zarejestrowana i wykonana.

Razer Synapse 2.0
Razer Synapse 2.0 to przełomowe, i unikalne dla oprogramowanie, które pełni rolę mózgu klawiatury Razer DeathStalker, automatycznie synchronizując klawiaturę do gier z serwerem chmurą by pobrać aktualizacje sterowników i firmware i zapisać Twoje spersonalizowane ustawienia. Synchronizuj swoje spersonalizowane ustawienia i makra automatycznie za pomocą wbudowanego konfiguratora, pozwalając na personalizację wszystkich produktów Razer dzięki jednemu logowaniu.

Specyfikacja:
 • Dotykowy ekran 4.05” zdolny odtwarzać widżety
 • Track pad z obsługą gestów
 • 10 dynamicznie wyświetlanych klawiszy
 • Klawisze w stylu chiclet
 • Klawisze podświetlane w trzech kolorach
 • Ultrapolling 1000HzW pełni programowalne klawisze z natychmiastowym zapisem makr
 • Oprogramowanie Razer Synapse 2.0
 • Dedykowany tryb gry
 • 5 dodatkowych klawiszy pod makra
 • Technologia anti-ghosting pozwalająca na jednoczesne naciśnięcie do 10 klawiszy
 • Przewód w osłonce z plecionych włókien
 • Zamocowany na stałe podpórek pod nadgarstki


Jeden z widgetów firmy trzeciej - AIDA64 (ekran p[rzez cały czas użytkowania ma przyklejoną folię ochronną)

Obrazek

PS Nie przelewa się w domu...? Zawsze byłem otwartym człowiekiem, więc możemy dogadać się co do ostatecznej ceny ;)


Aby pokazać że jestem wiarygodną osobą, zamieściłem ofertę na Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników, a nie jakiś szemrany typ spod ciemnej gwiazdy.


 • Reklama

Wróć do „Giełda”Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość