Sprzedam konto na ikariam 1,486,000 pkt na świecie Tau !!!

Tutaj możesz zamieszczać oferty kupna, sprzedaży różnych rzeczy
Regulamin forum
1. Vortal Hotfix.pl nie ponosi odpowiedzialności za wystawiane przedmioty oraz przebieg transakcji.
2. Na początku tytułu tematu należy napisać, czy jest to oferta sprzedaży, kupna czy zamiany.
3. W ofercie sprzedaży należy podać cenę a także opis produktu.
4. Oferty muszą być związane z tematyką Hotfix.pl. Dozwolone są wyłącznie oferty dotyczące sprzętu komputerowego, oprogramowania (legalnego!) oraz telefonii komórkowej.
5. Treść tematu jak i sprzedawany przedmiot nie mogą naruszać regulaminu Hotfix.pl. Tematy z ofertami nielegalnego oprogramowania, treściami ***** etc będą usuwane do śmietnika.
kredzion

Użytkownik
Posty: 0
Rejestracja: 15 lut 2013, 22:41

Sprzedam konto na ikariam 1,486,000 pkt na świecie Tau !!!

Post16 lut 2013, 10:58

Witam. Mam do sprzedania moje konto na ikariam, które posiada 1,486,000 pkt na świecie Tau. Posiada 9 miast(4 na marmurze, 3 na winie, 1 na krysztale i 1 na siarce. Mam również 181 statków i 4 ambrozje. Kopalnie znajdują się na wysokim poziomie! Konto znajduje się na 170 miejscu w rankingu ogólnym, więc jest to naprawdę wysoka pozycja. Nie posiadam wrogów(konto nigdy nie było atakowane). Ponadto znajduje się w najlepszym sojuszu na Tau! Konto otoczone członkami z sojuszu. Spędziłem miłe chwile grając ze znajomymi z sojuszu czy to walcząc w bitwach morskich czy lądowych. Sprzedaję, ponieważ nie mam czasu na grę. O więcej informacji proszę pisać na mój numer gadu gadu: 5636891
Naprawdę polecam! Cena to 50 zł.
Screeny:
Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników
Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników

Sprzedaję jedynie czas poświęcony na rozbudowę konta. Konto jest własnością Gamefortu.


  • Reklama

Wróć do „Giełda”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości