sprzedam Procesory intel + ramy i grafiki.

Tutaj możesz zamieszczać oferty kupna, sprzedaży różnych rzeczy
Regulamin forum
1. Vortal Hotfix.pl nie ponosi odpowiedzialności za wystawiane przedmioty oraz przebieg transakcji.
2. Na początku tytułu tematu należy napisać, czy jest to oferta sprzedaży, kupna czy zamiany.
3. W ofercie sprzedaży należy podać cenę a także opis produktu.
4. Oferty muszą być związane z tematyką Hotfix.pl. Dozwolone są wyłącznie oferty dotyczące sprzętu komputerowego, oprogramowania (legalnego!) oraz telefonii komórkowej.
5. Treść tematu jak i sprzedawany przedmiot nie mogą naruszać regulaminu Hotfix.pl. Tematy z ofertami nielegalnego oprogramowania, treściami ***** etc będą usuwane do śmietnika.
bamop14

Użytkownik
Posty: 52
Rejestracja: 22 kwie 2012, 10:03

sprzedam Procesory intel + ramy i grafiki.

Post08 maja 2012, 14:19

Posiadam na zbyciu intela dual core 1.8 2.0 i 2.2 na zbyciu.
DDR2 samsunga 2x512

Wszystko z komputerów które miałem/ mam w domu.
Całkiem niedawno kupiłem jeszcze grafiki 8800 i 6200 , procesor quad 2.4 ghz i płytke , 2GB Hynix jedna kość , ASUS P5N32-E SLI.
A to co napisałem wyżej dopiero do mnie leci jak będę posiadał przetestuję sprawdze jak się sprawuję to wtedy będę sprzedawał. Wszelkie pytania o ceny prv.
Odnośnie odbioru to wolał bym w wawie dokonywać wymiany ponieważ zamierzam sprzedać je troche poniżej ceny allegro a cena przesyłki wpłynie mocno na niekorzyść całości.
pozdrawiam


  • Reklama

Wróć do „Giełda”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość