Sprzedam Zestaw Q9650 Radeon HD6970 2GB Ram4GB HDD500GB +...

Tutaj możesz zamieszczać oferty kupna, sprzedaży różnych rzeczy
Regulamin forum
1. Vortal Hotfix.pl nie ponosi odpowiedzialności za wystawiane przedmioty oraz przebieg transakcji.
2. Na początku tytułu tematu należy napisać, czy jest to oferta sprzedaży, kupna czy zamiany.
3. W ofercie sprzedaży należy podać cenę a także opis produktu.
4. Oferty muszą być związane z tematyką Hotfix.pl. Dozwolone są wyłącznie oferty dotyczące sprzętu komputerowego, oprogramowania (legalnego!) oraz telefonii komórkowej.
5. Treść tematu jak i sprzedawany przedmiot nie mogą naruszać regulaminu Hotfix.pl. Tematy z ofertami nielegalnego oprogramowania, treściami ***** etc będą usuwane do śmietnika.
adam_system

Użytkownik
Posty: 0
Rejestracja: 10 lis 2011, 16:18

Sprzedam Zestaw Q9650 Radeon HD6970 2GB Ram4GB HDD500GB +...

Post10 lis 2011, 17:23

Witam

Mam do zaoferowania fantastyczny designerski zestaw komputerowy w bardzo dobrym stanie.

W zestawie znajdziemy desktop w pięknej obudowie Aerocool z zaawansowanymi komponentami. Wysokiej klasy monitor Sony 19 cali z matrycą MVA Premium. Rewelacyjne głośniki Creative 7.1. Dodatkowo do zestawu dodaje klawiaturę Logitech Ultra-Flat, laserową mysz A4-tech X-750 oraz kamerkę internetową tp(athena ce4000). W zestawie jedynie na gwarancji(pozostałe elementy są już po gwarancji) jest jeszcze karta graficzna która została zakupiona 31.01.2011(mam fakturę).

Zapraszam do licytacji, proszę o konkretne i przemyślane propozycje!

Najbardziej interesuje mnie odbiór osobisty

lub przesyłka kurierska(płatność z góry)

Informacje pod adresem e-mail: adam_system@interia.pl

Cena od ręki: 3500zł Lub Licytacja: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników

link do zdjęć w dobrej jakości: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników

Przesyłam specyfikacje zestawu:


Obudowa AeroCool BayDream Black

Zasilacz Corsair 750W

Intel Core2 Quad Q9650 3,00 GHz

Płyta główna Gigabyte GA-X38-DQ6

Pamięć Ram GeIL Dual Ultra 4 x 1GB DDR2 800 MHz

Dysk twardy Seagate Barracuda ES.2 7200rpm 500GB SATA2 32MB

AMD PowerColor Radeon HD 6970 2GB

Radiator Scythe Mugen

AeroCool CoolPanel Multi-Function Panel

Monitor Sony SDM-HS95P

GŁOŚNIKI CREATIVE 7.1 INSPIRE T7900 – tu muszę dodać że są czasami problemy z potencjometrem regulacji głośności

Mysz A4Tech X-750F:

Klawiatura Logitech Ultra Flat

Kamerka internetowa TP ATHENA CE4000


  • Reklama

Wróć do „Giełda”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości