pluginy adobe 8BF w IRFAN - instalacja

Wszystko co jest związane z tworzeniem oraz edycją grafiki komputerowej
Awatar użytkownika
covo

Użytkownik
Posty: 204
Rejestracja: 25 sie 2011, 22:19

pluginy adobe 8BF w IRFAN - instalacja

Post21 sty 2016, 09:50

zainstalowany irfanview + zainstalowane wszelkie pluginy.

Tym samym w katalogu Plugins sa dwa katalogi z pluginami *.8bf:
1. Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników
2. Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników

Ale tez tutaj jest opis instalacji pluginów Adobe Photoshop 8BF ---> http://www.hotfix.pl/irfanview-instalacja-pluginow-adobe-photoshop-8bf-a270.htm

PYTANIE 1:
Czy wg. powyzszego opisu nalezy zainstalowac (niejako "drugi raz") pluginy z obu katalogow 1 oraz 2?
btw: w kat. 2=Filter Factory są takze pluginy photoshopowe (jakimi sa zapewne w kat. 1=Adobe 8BF)?

PYTANIE 2
Czy sa w sieci jeszcze jakies, darmowe..., dodatkowe pluginy *.8bf? Jesli tak - jakas podpowiedz miejsca? :)

dzieki

-- 21 sty 2016, 10:50 --

graficy drodzy :) nikt naprawdę nie wie, jak te cuda instaluje się? soft prosty, to i pewnie kłopot jakis prosty...

betmariss

Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 26 lip 2016, 08:59

pluginy adobe 8BF w IRFAN - instalacja

Post19 sie 2016, 21:54

Irfana nie używam, a filtry 8bf używam w XnView i ZonerPhotoStudio. Wytarczy je po prostu wrzucić do odpowiednich folderów i to cała instalacja. W sieci jest masa tych pluginów, ale większość daje jakieś badziewne efekty. Ja mam całe stado na dysku, jak chcesz to mogę Ci gdzieś podesłać.

Awatar użytkownika
covo

Użytkownik
Posty: 204
Rejestracja: 25 sie 2011, 22:19

pluginy adobe 8BF w IRFAN - instalacja

Post05 wrz 2016, 23:04

betmariss pisze:W sieci jest masa tych pluginów, ale większość daje jakieś badziewne efekty. Ja mam całe stado na dysku, jak chcesz to mogę Ci gdzieś podesłać.

jesli nie daja badziewnych efektow - chetnie przejme :) dzieki. Jakies mega, wetransfer.com (do 2 giga)czy cos w tym stylu...

-- 05 wrz 2016, 23:04 --

betmariss pisze:mogę Ci gdzieś podesłać.

a bedzie cos z tej przesylki...? :)



  • Reklama

Wróć do „Grafika”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości