COD WaW nie działają niektóre mapy online

Masz problem z grą komputerową, szukasz patcha lub wymagań, pisz tutaj
onimusza666

Użytkownik
Posty: 103
Rejestracja: 10 kwie 2009, 18:12

COD WaW nie działają niektóre mapy online

Post22 lis 2009, 11:21

Używam CCliner i Eusing Free... chodzi mi o to że nie wiem czemu w grze COD WaW nie działają mi nie które mapy online-a na wcześniejszych patchach działały-czym jest to spowodowane? Reinstalowałem grę kilkakrotnie-usuwałem ją i patche prog.Revo Unistaler ,nawet usunąłem mój profil i statystyki-znowu muszę zaczynać od nowa i nic to nie dało.
Ostatnio zmieniony 22 lis 2009, 11:40 przez rokko, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: wydzielono do odrębnego tematu

koleś git

VIP
Posty: 912
Rejestracja: 05 maja 2009, 15:57
Lokalizacja: Włocławek
Kontaktowanie:

Program do optymalizacji rejestru

Post22 lis 2009, 11:34

Raczej nie jest to wina rejestru. Jak czyściłeś rejestr, tymi programami to możesz, jeszcze ręcznie w edytorze rejestru (start --> uruchom --> wpisujesz regedit) znaleźć wpisy po tej grze, ale wątpię, czy usunięcie ich, dałoby coś.
Usuń wszystko, tak jak wcześniej usuwałeś. + upewnij się, czy nie ma folderów gry w C:\Documents and Settings\Nazwa twojego usera\Dane aplikacji\ C:\Documents and Settings\Nazwa twojego usera\Ustawienia lokalne\Dane aplikacji \ i C:\Documents and Settings\All Users\Dane aplikacji (są to foldery ukrytę, wejdź w Panel Sterowania --> Opcje folderów, zakładka widok, zaznacz pokaż ukryte pliki i foldery). No i tam, gdzie ją instalowałeś, najprawdopodobniej w C:\Program Files\ .
I nie instalujtego patcha.
Pozdrawiam, koleś git

onimusza666

Użytkownik
Posty: 103
Rejestracja: 10 kwie 2009, 18:12

COD WaW nie działają niektóre mapy online

Post22 lis 2009, 11:52

Robiłem i tak z tymi ukrytymi profilami :@ Co do patcha to trzeba instalować bo na starych nie ma serwerów-gra się teraz na 1.6



  • Reklama

Wróć do „Gry”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości