[League of Legends] Dlaczego mój ping skacze jak głupi ?

Masz problem z grą komputerową, szukasz patcha lub wymagań, pisz tutaj
Awatar użytkownika
migo

Stały bywalec
Posty: 1039
Rejestracja: 29 sty 2009, 19:11

[League of Legends] Dlaczego mój ping skacze jak głupi ?

Post11 mar 2015, 12:58

Witam od pewnego momentu mam problem z moim internetem. Ping w grze skacze mi jak głupi, przeważnie utrzymuje się mały ping a co jakiś czas spacze do 300-400-500-600 i znowu spada. Wydaje mi się, że to coś może być nie tak z moim kompem bo kolega z którym mieszkam nie ma takich problemów. Dodatkowo mogę dodać, że przed uruchomieniem LOL'a muszę wejść w Usługi>I zatrzymać Pomoc IP, dzięki temu w grze nie wyskakuje mi komunikat "utracono połączenie z pvp.net" (mój kolega nie musi tego robić, a korzystamy z tej samej sieci WIFI). Dziwna sprawa bo jak podłączego sie do innego wifi nie musze tego robić. Wgl nie ogarniam o co chodzi, ma ktoś jakieś pomysły ? :shock:

Awatar użytkownika
XMan

Globalny Moderator
Posty: 13385
Rejestracja: 30 lis 2008, 00:40

[League of Legends] Dlaczego mój ping skacze jak głupi ?

Post11 mar 2015, 13:22

Sprawdzałeś inne DNS-y ?

Open
208.67.222.222
208.67.220.220
------------------
lub Google
8.8.8.8
8.8.4.4
------------------

Zobacz jeszcze

Ogranicz rezerwowalną przepustowość łącza na 0:
http://www.hotfix.pl/zmniejszanie-pingu ... a-a153.htm

Klikamy dwukrotnie lewym przyciskiem myszy na zasadzie Ogranicz rezerwowalną przepustowość.

W oknie właściwości będą widoczne trzy opcje Nie skonfigurowano, Włączone oraz Wyłączone. Zaznaczamy opcje Włączone, po czym w polu >Limit przepustowości (%) wpisujemy wartość 0, podobnie jak na poniższym zrzucie. Po zmodyfikowaniu ustawień wybieramy Zastosuj i potwierdzamy OK.

Nie dotyczy jedynie zmniejszenia pingu w grze,
dotyczy również optymalizacji łącza.

Na Windows 7 jest tak:
Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników
Kto pyta - nie błądzi, kto szuka - znajduje.
Obrazek
Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników

Awatar użytkownika
migo

Stały bywalec
Posty: 1039
Rejestracja: 29 sty 2009, 19:11

[League of Legends] Dlaczego mój ping skacze jak głupi ?

Post11 mar 2015, 17:34

XMan pisze:Sprawdzałeś inne DNS-y ?

Open
208.67.222.222
208.67.220.220
------------------
lub Google
8.8.8.8
8.8.4.4
------------------

Zobacz jeszcze

Ogranicz rezerwowalną przepustowość łącza na 0:
http://www.hotfix.pl/zmniejszanie-pingu ... a-a153.htm

Klikamy dwukrotnie lewym przyciskiem myszy na zasadzie Ogranicz rezerwowalną przepustowość.

W oknie właściwości będą widoczne trzy opcje Nie skonfigurowano, Włączone oraz Wyłączone. Zaznaczamy opcje Włączone, po czym w polu >Limit przepustowości (%) wpisujemy wartość 0, podobnie jak na poniższym zrzucie. Po zmodyfikowaniu ustawień wybieramy Zastosuj i potwierdzamy OK.

Nie dotyczy jedynie zmniejszenia pingu w grze,
dotyczy również optymalizacji łącza.

Na Windows 7 jest tak:
Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników


Zmieniłem przepustowość na 0 ale nie za bardzo rozumiem o co chodzi z tymi DNS. A wgl po co musze zawsze robić tą akcje z POMOC ip ?



  • Reklama

Wróć do „Gry”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości