Far cry 3 brak wszystkich broni

Masz problem z grą komputerową, szukasz patcha lub wymagań, pisz tutaj
Awatar użytkownika
Niezauwazalny

Użytkownik
Posty: 212
Rejestracja: 30 cze 2015, 11:15

Far cry 3 brak wszystkich broni

Post01 wrz 2015, 17:53

Mianowicie nie mam opcji kupna pistoletu Desert Eagle,ani trzeciego najlepszego karabinu snajperskiego oraz jak przeczytałem na necie opis wszystkich broni to z każdej kategorii mi brakuje.... Wersja gry najnowszy patch. :@ :P .Możliwe że kupno ich dostępne jest w miarę odblokowywanie masztów satelitarnych ale nie mam pewności... Może ktoś wie?

Awatar użytkownika
LupeR

Globalny Moderator
Posty: 2659
Rejestracja: 06 lis 2012, 01:48
Lokalizacja: K-g

Far cry 3 brak wszystkich broni

Post01 wrz 2015, 21:09

Jak Ci się uda zdobyć poradnik to tam znajdziesz odp. na to pytanie i na wiele innych.

Podobno aby zdobyć Desert Eagle:
Staje się dostępny po osiągnięciu drugą wyspę i porozmawiać z Samem. Staje się wolna jeden odblokować pierwszą wieżę na drugiej wyspie.

Cokolwiek to znaczy ;)
Czarna lista zasilaczy + lista polecanych --> KLIK

Awatar użytkownika
Niezauwazalny

Użytkownik
Posty: 212
Rejestracja: 30 cze 2015, 11:15

Far cry 3 brak wszystkich broni

Post23 wrz 2015, 15:16

No i tak,jedno pytanie na które nie znalazłem odpowiedżi o tak aż dziwne mianowicie jak detonować miny ? c4 sie detonują ale miny po wejściu na nie,przejechaniu samochodem nie eksplodują... detonator c4 też na nie nie działa. :@ jak się detonuje miny? :(

-- 21 wrz 2015, 14:24 --

Halo,problem min rozwiązany ale wie ktoś jak odblokować Karabin snajperski Z93 Oraz PM Vector.45CP?

-- 23 wrz 2015, 15:16 --

Kalashnikov pisze:No i tak,jedno pytanie na które nie znalazłem odpowiedżi o tak aż dziwne mianowicie jak detonować miny ? c4 sie detonują ale miny po wejściu na nie,przejechaniu samochodem nie eksplodują... detonator c4 też na nie nie działa. :@ jak się detonuje miny? :(

-- 21 wrz 2015, 14:24 --

Halo,problem min rozwiązany ale wie ktoś jak odblokować Karabin snajperski Z93 Oraz PM Vector.45CP?


Oraz broń modyfikowaną Cannon rewolwer... wogóle się nie wyświetla mam już 50% gry,podobno tylko przez uplay można dostać ale ja nie mam uplay



  • Reklama

Wróć do „Gry”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości