FIFA 15 poprawa wydajnosci

Masz problem z grą komputerową, szukasz patcha lub wymagań, pisz tutaj
lucash

Użytkownik
Posty: 68
Rejestracja: 24 sty 2011, 13:11

FIFA 15 poprawa wydajnosci

Post25 wrz 2014, 19:00

Witam! Chciałbym spytać Was jak skonfigurować ustawienia fify 15 by działała jak najpłynniej:

Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników

Posiadam laptopa ASUS X750JB (12 GB ramu, procesor i5 4200h, grafika 2GB, 17 cali), więc wydaje mi się, że powinienem z niego maxa wyciągnąć. Nie chce czytać mądrości typu "bo laptop nie jest do gier" bo to wiem. Chodzi mi o to czy mogę jakoś to poprawić np w ustawieniach z powyższego linku z gry lub jakimś innym Waszym sposobem. Gra działa dobrze jednak na filmikach podczas gry widać zacinanie się, czasami i podczas gry zamuli lekko.

Pozdrawiam !

Awatar użytkownika
cosik_ktosik

Administrator
Posty: 21399
Rejestracja: 13 lis 2008, 01:17
Lokalizacja: Szczecin
Kontaktowanie:

FIFA 15 poprawa wydajnosci

Post10 paź 2014, 22:32

Powiem tak, nikt tego nie zgadnie, więc to metoda prób i błędów. Niestety, każdy sprzęt inny jest.

Skoro mówisz, że się tnie to zmniejsz jakość renderowania. No ale skoro mówisz, że to na filmikach widać, to znaczy, że gra może i chodzi ale nagrywanie już nie wyrabia, albo też kodek sam obciąża na tyle mocno, że się wszystko na filmie tnie.
Hotfix
Pozdrawiam, cosik_ktosik :)

Awatar użytkownika
zfixowany

Użytkownik
Posty: 10
Rejestracja: 07 maja 2014, 18:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

FIFA 15 poprawa wydajnosci

Post13 paź 2014, 09:46

A ja podepnę się pod pytanie o FIFĘ. Może nie konkretnie o wydajność chodzi, ale nie chcę tworzyć następnych tematów.

W czasie gry, czasami wywala mnie do pulpitu. Czasami wyskakuje okienko o raportowaniu błędów, ale zazwyczaj obraz po prostu staje i po chwili gra się wyłącza. O ile na singlu jest to jakoś do przeżycia, to w FIFA Ultimate Team zmniejsza mi procent ukończonych gier i dostaję mniej coinsów za każdy mecz, co mnie trochę drażni. Kilkukrotnie już przez to miałem zaliczoną ucieczkę.

Co może być powodem? Crash? Przegrzanie pieca?



  • Reklama

Wróć do „Gry”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości