Gra się nie włącza

Masz problem z grą komputerową, szukasz patcha lub wymagań, pisz tutaj
Zajcow

Użytkownik
Posty: 25
Rejestracja: 07 maja 2010, 10:09

Gra się nie włącza

Post08 maja 2010, 23:36

Hej, to znowu ja, mam kolejny problem i oczekuję od Was pomocy. Czytałem na innych forach i ludzie mają podobne problemy z odpalaniem przeróżnych gier, tak wiec opiszę Wam mój problem.
Włączam grę -> chwilę myśli -> nic się nie dzieje [gra się nie włącza] -> wchodzę w Menedżer zadań -> procesy -> gra się pojawiła [użycie 15K] -> gra się nie włącza.

Co proponujecie?
To nie wina sterów bo stery od grafy i dźwięku są good, ludzie pisali coś o plikach ".ax" nie wiem za bardzo o co kaman.
Co radzicie? Czekam na odpowiedzi... :)

Pozdrawiam,
Zajcow.

Regulamin forum
7. Na forum używamy polskiej pisowni, uwzględniając stosowanie polskich znaków diakrytycznych (ą, ę, ć, ż, ź, ł, ę, ś, ó). Zdania powinny być wolne od błędów ortograficznych, zawierać odpowiednią formę stylistyczną i składniową, nie zapominając o znakach przestankowych.

XMan.
Ostatnio zmieniony 09 maja 2010, 11:19 przez XMan, łącznie zmieniany 2 razy.
Powód: zmieniłem tytuł tematu, poprawiłem pisownię, dodałem polskie znaki diakrytyczne.

Awatar użytkownika
lewy

Ekspert
Posty: 1462
Rejestracja: 15 gru 2009, 11:10

Odpalam gre i nic sie nie dzieje, w procesach gra sie pojawi

Post09 maja 2010, 01:42

Hmm, a gra to? Może nie chodzi na Win7? Albo sprzęt nie spełnia wymagań, więc podaj konfigurację.

Zajcow

Użytkownik
Posty: 25
Rejestracja: 07 maja 2010, 10:09

Gra się nie włącza

Post09 maja 2010, 14:17

counter strike, to przykład podałem akurat... ona mi chodziła a już nie chce chodzić. nie wiem w czym problem, wymagania spełnia mój komp.

Awatar użytkownika
rokko

Administrator
Posty: 4082
Rejestracja: 23 lis 2008, 22:14
Lokalizacja: Myszków
Kontaktowanie:

Gra się nie włącza

Post09 maja 2010, 14:42

Pobierz i zainstaluj najnowszą wersję kodeków K-Lite Codecs
Poradniki informatyczne »» Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników
Na stronie znajdziesz porady komputerowe a także informacje dotyczące technik promowania serwisów WWW, ciekawe narzędzia dla marketingowców. Zapraszam!

Promocja sklepów, Optymalizacja stron, Pozycjonowanie w Google »» kontakt<małpa>techformator.pl
W sprawach IT nie pomagam na PW

Zajcow

Użytkownik
Posty: 25
Rejestracja: 07 maja 2010, 10:09

Gra się nie włącza

Post09 maja 2010, 22:15

to raczej nie w tym problem, to problem w sterach, odinstalowałem sterowniki to cs sie włącza i działa, o bluescreenow itd, super wszystko, ale zero grafiki, a jak zainstaluję stery to sie nawet cs nie włącza, ani żadna nie chodzi gra i ciągle bluescreeny... próbowalem sterowniki wszystkie po kolei ati 9.11 do 10.4 i żadne nie chcą chodzić, jedyne które chodzą to ati catalyst 10,2 ale na nich żadna gra nie chodzi i Ciągle bluescreeny, więc nie wiem co juz mam robić! pomocy!!!! przypominam moja karta graficzna to Radeon9600PRO 256mb/128bit! Windows7! POMOCY!

Awatar użytkownika
rokko

Administrator
Posty: 4082
Rejestracja: 23 lis 2008, 22:14
Lokalizacja: Myszków
Kontaktowanie:

Gra się nie włącza

Post10 maja 2010, 00:25

ludzie pisali coś o plikach ".ax"

Właśnie dlatego zaproponowałem optymalizację kodeków ;)

Podaj dokładnie jakie gry chcesz uruchomić, nazwa, wersja, sprawdzimy czy są one kompatybilne z Twoją kartą graficzną oraz czy prawidłowo funkcjonują w systemie Windows 7. Dodatkowo jaka architektura systemu x86 czy x64? Bez tej informacji nie ma sensu w ciemno pomagać, przyczyna może być banalna, a mianowicie niezgodność oprogramowania z wersją systemu.
Poradniki informatyczne »» Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników
Na stronie znajdziesz porady komputerowe a także informacje dotyczące technik promowania serwisów WWW, ciekawe narzędzia dla marketingowców. Zapraszam!

Promocja sklepów, Optymalizacja stron, Pozycjonowanie w Google »» kontakt<małpa>techformator.pl
W sprawach IT nie pomagam na PW

Awatar użytkownika
cosik_ktosik

Administrator
Posty: 21399
Rejestracja: 13 lis 2008, 01:17
Lokalizacja: Szczecin
Kontaktowanie:

Gra się nie włącza

Post10 maja 2010, 01:00

Hmm, a kto jest producentem tej karty? Może na jego stronie są odpowiednie sterowniki w miejsce tych referencyjnych. I czy próbowałeś już sterowniki Omegi?
Hotfix
Pozdrawiam, cosik_ktosik :)

Zajcow

Użytkownik
Posty: 25
Rejestracja: 07 maja 2010, 10:09

Gra się nie włącza

Post10 maja 2010, 15:39

DO ROKKO:

gry dzialaja na windows7 bo na poprzedniej karcie graficznej one dzialaly, a gry to cs, gta sa,18wheels of steel, euro truck synulator itd, na starej karcie smigaly, ale stara karta ni obslugiwala aero, a ta radeon9600pro obsluguje i ladnie dziala z tym ze gry nie chodza, to wina ewidentna sterów, mam architektore x84.

DO COSIK_KTOSIK:
producentem tej karty jest Sapphire, jest to karta Sapphire Radeon9600PRO, sterowników omegi nie instalowalem bo nigdzie nie moglem znalezc dobrych sterów pod moją kartę i pod windowsa Seven.

PS. sory za błędy i znaki diakrytyczne, ale się spieszę i czasu nie mam na to.



  • Reklama

Wróć do „Gry”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości