Gra traci kolory. Dlaczego?

Masz problem z grą komputerową, szukasz patcha lub wymagań, pisz tutaj
Awatar użytkownika
ZiNGO

Użytkownik
Posty: 733
Rejestracja: 29 sty 2009, 19:37
Lokalizacja: Nowa Wioska (woj. lubuskie)
Kontaktowanie:

Gra traci kolory. Dlaczego?

Post23 maja 2010, 14:29

zainstalowałem gre Capitan Claw (1998r) kiedyś mi się podobała i w nią grałem to teraz też chciałem ale mam mały problem. Włączam grę i wszystko jest ok, ale po kilkunastu sekundach obraz staje się taki z jasnymi kolorami, można powiedzieć różowy.. nic wtedy nie widać. Uruchamiałem tez jako Administrator na Windows 7 x64 u mnie ale również próbowałem u kolegi na Windows 7 x86 i to samo..


Ustawiałem juz aby uruchamiała się ta gra w Trybie zgodności z Windows 95 i Windowsx XP ale nadla nied ziała. Opalam ja na Windows 7.
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
cosik_ktosik

Administrator
Posty: 21399
Rejestracja: 13 lis 2008, 01:17
Lokalizacja: Szczecin
Kontaktowanie:

Gra traci kolory. Dlaczego?

Post23 maja 2010, 14:37

Może się mylę, ale jak ja odpalam tak stare gry to u mnie pieruńsko się grzeje karta graficzna. Sprawdź jej temperaturę zaraz po wyjściu z gry.
Hotfix
Pozdrawiam, cosik_ktosik :)

Awatar użytkownika
ZiNGO

Użytkownik
Posty: 733
Rejestracja: 29 sty 2009, 19:37
Lokalizacja: Nowa Wioska (woj. lubuskie)
Kontaktowanie:

Gra traci kolory. Dlaczego?

Post23 maja 2010, 14:41

a jak sprawdzić temperaturę karty graficznej ?
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
cosik_ktosik

Administrator
Posty: 21399
Rejestracja: 13 lis 2008, 01:17
Lokalizacja: Szczecin
Kontaktowanie:

Gra traci kolory. Dlaczego?

Post23 maja 2010, 14:51

W programie Everest Ultimate, zakładka podsumowanie->czujnik
Hotfix
Pozdrawiam, cosik_ktosik :)

Awatar użytkownika
ZiNGO

Użytkownik
Posty: 733
Rejestracja: 29 sty 2009, 19:37
Lokalizacja: Nowa Wioska (woj. lubuskie)
Kontaktowanie:

Gra traci kolory. Dlaczego?

Post23 maja 2010, 15:07

cosik_ktosik pisze:W programie Everest Ultimate, zakładka podsumowanie->czujnik


Nie mam nic kiedy włączam tak jak napisałeś. Klikam Komputer->Podsumowanie->Czujnik i puste, białe pole....
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Maciak Plock

VIP
Posty: 787
Rejestracja: 16 cze 2009, 21:48
Lokalizacja: Płock!
Kontaktowanie:

Gra traci kolory. Dlaczego?

Post23 maja 2010, 15:19

ZiNGO pisze:zainstalowałem gre Capitan Claw (1998r) kiedyś mi się podobała i w nią grałem to teraz też chciałem ale mam mały problem. Włączam grę i wszystko jest ok, ale po kilkunastu sekundach obraz staje się taki z jasnymi kolorami, można powiedzieć różowy.. nic wtedy nie widać. Uruchamiałem tez jako Administrator na Windows 7 x64 u mnie ale również próbowałem u kolegi na Windows 7 x86 i to samo..


Ustawiałem juz aby uruchamiała się ta gra w Trybie zgodności z Windows 95 i Windowsx XP ale nadla nied ziała. Opalam ja na Windows 7.

Miałem to samo z Starym Need For Speed'em, z tego co mi sie wydaje to był to 2ka ;)
Spróbuj uruchomić w trybie zgodności z Win 95/98/ME

Awatar użytkownika
ZiNGO

Użytkownik
Posty: 733
Rejestracja: 29 sty 2009, 19:37
Lokalizacja: Nowa Wioska (woj. lubuskie)
Kontaktowanie:

Gra traci kolory. Dlaczego?

Post23 maja 2010, 15:21

Maciak Plock pisze:
ZiNGO pisze:zainstalowałem gre Capitan Claw (1998r) kiedyś mi się podobała i w nią grałem to teraz też chciałem ale mam mały problem. Włączam grę i wszystko jest ok, ale po kilkunastu sekundach obraz staje się taki z jasnymi kolorami, można powiedzieć różowy.. nic wtedy nie widać. Uruchamiałem tez jako Administrator na Windows 7 x64 u mnie ale również próbowałem u kolegi na Windows 7 x86 i to samo..


Ustawiałem juz aby uruchamiała się ta gra w Trybie zgodności z Windows 95 i Windowsx XP ale nadla nied ziała. Opalam ja na Windows 7.

Miałem to samo z Starym Need For Speed'em, z tego co mi sie wydaje to był to 2ka ;)
Spróbuj uruchomić w trybie zgodności z Win 95/98/ME


jakbys przeczytał dokładnie to zauważyłbyś że napisałem że uruchamiałem w trybie zgodności z Win 95 i to samo... teraz z 90 i me i nadal to samo...
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
seba86mu

VIP+
Posty: 9744
Rejestracja: 13 lis 2008, 18:07
Lokalizacja: Sosnowiec

Gra traci kolory. Dlaczego?

Post23 maja 2010, 16:46

ZiNGO, zajrzyj na tą stronę -> Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników
Są tutaj różne wydania tej gry, jak również patche, w tym "Claw v1.3" usprawniający działanie gry. Może pomoże.

Awatar użytkownika
rokko

Administrator
Posty: 4082
Rejestracja: 23 lis 2008, 22:14
Lokalizacja: Myszków
Kontaktowanie:

Gra traci kolory. Dlaczego?

Post23 maja 2010, 19:20

W przypadku uruchamiania starszych gier na Windows 7, włącz tryb zgodności oraz wyłącz kompozycję okien dla konkretnej gry (procesu).
Poradniki informatyczne »» Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników
Na stronie znajdziesz porady komputerowe a także informacje dotyczące technik promowania serwisów WWW, ciekawe narzędzia dla marketingowców. Zapraszam!

Promocja sklepów, Optymalizacja stron, Pozycjonowanie w Google »» kontakt<małpa>techformator.pl
W sprawach IT nie pomagam na PW



  • Reklama

Wróć do „Gry”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 3 gości