Kao- Tajemnica Wulkanu-sterownik podpisany cyfrowo

Masz problem z grą komputerową, szukasz patcha lub wymagań, pisz tutaj
maciek166

Użytkownik
Posty: 164
Rejestracja: 29 gru 2012, 19:00

Kao- Tajemnica Wulkanu-sterownik podpisany cyfrowo

Post17 lut 2014, 15:56

Witam. Mam nastepujący problem. Po wielu latach postanowiłem zainstalować dziecku grę kangurek Kao 3 z oryginalnej plyty i przy okazji samemu troche pograć ale niestety jestem w szoku. Mimo, że wszystko mam oryginalne po instalacji wyskakuje mi komunikat, że należy ponownie zrestartować komputer, podczas ponownego uruchamiania wyskakuje, że komputer nie może sie uruchomić, po pewnej chwili uruchamia sie jeszcze raz i wyskakuje komunikat, że wymagany jest sterownik podpisany cyfrowo dla mojego aktualnego systemu operacyjnego ( win 7, 64 bit) . Piszą, aby w tym celu skontaktowac się z wydawcą czy cos takiego, ale ta firma już nie istnieje z tego co sie orientuje. Jestem w szoku, że robią takie zabezpieczenia, że jak za pare lat odpalam płytę a tu zong. Spróbuję ściągnąć gre z internetu i mam nadzieje, że zadziała, ale mimo wszystko jestem ciekaw czy w takim przypadku da się coś zrobić no bo szkoda, że czlowiek wydaje pieniądze na oryginał a za pare lat jak chcę zainstalować ponownie to musi ściągać z neta, a dla jednej gry systemu na XP nie będę zmieniał. Z góry dzięki za pomoc i pozdrawiam.

Awatar użytkownika
XMan

Globalny Moderator
Posty: 13385
Rejestracja: 30 lis 2008, 00:40

Kao- Tajemnica Wulkanu-sterownik podpisany cyfrowo

Post17 lut 2014, 16:19

Stara gra...
Sprawdzałeś uruchomienie gry w innym trybie zgodności np. Windows XP SP3, Windows 2000, Windows 98 ?

Klik PPM (prawym przyciskiem myszki) na ikonkę gry lub skrót --> Właściwości --> Zgodność
--> Tryb zgodności - zaznacz Uruchom ten program w trybie zgodności z:
wybierz Windows XP SP3 lub inny - Zastosuj - OK.

kliknij aby powiększyć:
Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników

Oprócz tego sprawdź łatki/patche do tej gry:
Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników
Kto pyta - nie błądzi, kto szuka - znajduje.
Obrazek
Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników

Awatar użytkownika
djkamil09061991

Globalny Moderator
Posty: 8250
Rejestracja: 18 lut 2009, 11:54
Lokalizacja: Wrocław
Kontaktowanie:

Kao- Tajemnica Wulkanu-sterownik podpisany cyfrowo

Post17 lut 2014, 16:50

maciek166 pisze:że wymagany jest sterownik podpisany cyfrowo

Podaj może screena albo treśc tego komunikatu o jaki sterownik chodzi.

maciek166

Użytkownik
Posty: 164
Rejestracja: 29 gru 2012, 19:00

Kao- Tajemnica Wulkanu-sterownik podpisany cyfrowo

Post17 lut 2014, 21:49

O tryb zgodnosci na pewno tu nie chodzi bo to wygląda tak, że po tym restarcie gra nie jest zainstalowana ( komputer cofa do punktu z przed instalacji), a odnośnie sterownika to chodzi o jakis znajdujący sie na płycie z grą i dotyczacy bezposrednio gry, a że płyta jest z 2005 roku gdzie win 7 nie było nawet w planach to pewnie dlatego tak się dzieje ( twórcy nie przewidzieli, ze takie zabezpieczenia utrudnią uczciwym użytkownikom sprawę w przyszlości) ale ściągnołem z neta i bezproblemowo zainstalowałem i wszystko hula więc postanowiłem, że nie będę tego rozpatrywał. Morał z tego jest taki, że lepiej pobrać z neta niż kupować i tyle. Mimo wszystko dzieki za pomoc :)



  • Reklama

Wróć do „Gry”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości