Lagi na CS

Masz problem z grą komputerową, szukasz patcha lub wymagań, pisz tutaj
bezimienny

Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: 18 lut 2010, 19:42

Lagi na CS

Post18 lut 2010, 20:07

Mam problem z CS bo mam Vistę robiłem już różne rzeczy, ale nie udało mi się zmniejszyć lagi korzystam z dziewczyną z jednego neta 1mb ona ma ping 30 ja od 120 wzwyż nie co robić proszę o pomoc jakie wyraźne instrukcje jak go zmniejszyć.
Ostatnio zmieniony 18 lut 2010, 20:07 przez koleś git, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: dodano polskie znaki diakrytyczne, poprawiono pisownię

koleś git

VIP
Posty: 912
Rejestracja: 05 maja 2009, 15:57
Lokalizacja: Włocławek
Kontaktowanie:

Lagi na CS

Post18 lut 2010, 20:12

Na początek zobacz sobie ten topic - Ping cs 1.6 windows 7.
Pozdrawiam, koleś git

bezimienny

Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: 18 lut 2010, 19:42

Ping cs 1.6 windows 7

Post19 lut 2010, 14:50

ale ja mam rte mam ustawione według programu hltooz a system operacyjny mam Vistę nie 7

//Proszę pisać w swoim temacie
//Post wydzieliłem z http://forum.hotfix.pl/gry/ping-cs-1-6-windows-7-t5261.html
//koleś git

Awatar użytkownika
rokko

Administrator
Posty: 4082
Rejestracja: 23 lis 2008, 22:14
Lokalizacja: Myszków
Kontaktowanie:

Lagi na CS

Post19 lut 2010, 20:40

Wielkiego znaczenia to nie ma ponieważ nie ma dużej przepaści pomiędzy tymi systemami. Przy ustalaniu parametrów głównym czynnikiem nie jest sam system lecz typ i prędkość połączenia internetowego. System i wykorzystanie przez niego zasobów ma wpływ ale nie w przeważającym stopniu. Aby wycisnąć ile się da zoptymalizować wypadałoby każdy element, od łącza, przez system, aż po kartę graficzną. Jest wiele programów, tweakerów, zarówno do optymalizacji połączenia, gry, jak również systemu operacyjnego. Większość modyfikacji opiera się na rejestrze systemowym więc przed dokonywaniem optymalizacji, wykonaj kompletną kopię rejestru programem ERUNT lub utwórz przynajmniej punkt przywracania systemu (najlepiej obydwie metody aby mieć większe pole manewru w przypadku ewentualnej awarii).
Poradniki informatyczne »» Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników
Na stronie znajdziesz porady komputerowe a także informacje dotyczące technik promowania serwisów WWW, ciekawe narzędzia dla marketingowców. Zapraszam!

Promocja sklepów, Optymalizacja stron, Pozycjonowanie w Google »» kontakt<małpa>techformator.pl
W sprawach IT nie pomagam na PW



  • Reklama

Wróć do „Gry”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości