Problem z Choke% i Loss%

Masz problem z grą komputerową, szukasz patcha lub wymagań, pisz tutaj
Awatar użytkownika
Radzio2311

Użytkownik
Posty: 96
Rejestracja: 10 lip 2013, 19:51

Problem z Choke% i Loss%

Post09 sty 2016, 19:21

Otóż od paru dni mam taki mega irytujacy problem z CS:GO ..przez ktorego sie kompletnie nie da grać...Mam niby 60/70 pingu .(w normie) ,ale mam takie lagi,że sie nie da wytrzymac...czasem pływam w miejscu...moja postac nie reaguje na ruch..idzie sama w lewo lub w prawo..nie moge strzelic lub same mi sie zmieniaja bronie..coś jakbym mial z 600 pingu :/..a ping jest w normie..uwazam ze to Choke% i Loss%..bo na serwerze jednym jak tak mialem pisalo ze mam 30% choke..loss 1% / 2% ..ale Choke ciagle bylo duzo...jak zagrałem turniejowy mecz to nie pisalo nic ze mam jakeigos choka czy co..wszedzie było 0%...Sa jakies komendy działania na kompie czy coś by rozwiazac ten problem z tymi lagami ? Bo przez to nie mozna grac w csa :/
Obrazek

Awatar użytkownika
Niezauwazalny

Użytkownik
Posty: 212
Rejestracja: 30 cze 2015, 11:15

Problem z Choke% i Loss%

Post10 sty 2016, 13:11

Może najpiew reinstall cs go? :?

-- 10 sty 2016, 14:11 --

Jak nie pomoże pisz do Volvo :| znaczy Valve :roll:

Awatar użytkownika
Radzio2311

Użytkownik
Posty: 96
Rejestracja: 10 lip 2013, 19:51

Problem z Choke% i Loss%

Post10 sty 2016, 18:57

No własnie mam to po reinstalu csa
Obrazek

Awatar użytkownika
Niezauwazalny

Użytkownik
Posty: 212
Rejestracja: 30 cze 2015, 11:15

Problem z Choke% i Loss%

Post11 sty 2016, 16:07

Steam czy No-Steam,odrazu mówię nie osądzam sam grałem aż do nowego roku na no-steam.Grałem grałem z 1,5 roku aż zaczęło wywalać cs go przy próbie dołączenia do serwera/ów.I też na to fixa nie było,Na Steam o dziwo nie mam problemów.

Ale na no-steam miałem wszystkie skiny dosłownie wszystkie noże,karabiny,pistolety :cry: ,zresztą każdy miał to wielka zaleta no-steam,gdyby nie ten zasrany bug,grałbym dalej na no-steam,SKINY POWINNY BYĆ ZA DARMO DLA WSZYSTKICH,Volvo Valve chcę za nie kasę,a ni uja dają skrzynki jakieś ale żeby je otworzyć musisz kupić klucz do danej skrzyni a co tam 2,49 Euro np. :x



  • Reklama

Wróć do „Gry”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 4 gości