Problem z grą Conflict: Global Storm

Masz problem z grą komputerową, szukasz patcha lub wymagań, pisz tutaj
Awatar użytkownika
Everest

Użytkownik
Posty: 152
Rejestracja: 08 lis 2009, 17:55

Problem z grą Conflict: Global Storm

Post08 lis 2009, 17:58

Witam, ostatnio wzięło mnie na klasyki (ale kogo to obchodzi? :P), rzecz w tym że gram sobie na laptopie w Conflict: Global Storm i problem pojawił się na początku gdy otwieram drzwi cały komp się zacinał i niczym go nie ruszyłem oprócz restartu,
np. otwieram drzwi i rzucam granat, a kolo krzyczy FIRE!, zacinka wygląda tak: jest głos rzucanego granatu i kolesia "FIRE!" i tak w kółko granat,"FIRE!" aż komp sie sam restartuje zawsze tak jest tylko czasem w innych momentach, to dzieje się zawsze w tym samym czasie,jeśli zrobie nieoczekiwany zwrot np. polece na pałę do przodu to zachodzę troszkę dalej ale to niczego nie zmienia bo zaraz znowu zawiecha :(

Minimalne wymagania spełniam z małą nawiązką, ktoś wie o co chodzi ? Bardzo proszę o pomoc.

Przeniosłem z Problemy :arrow: Gry,
XMan.
Ostatnio zmieniony 09 lis 2009, 01:56 przez XMan, łącznie zmieniany 2 razy.
Powód: zmieniłem tytuł.

mir

Stały bywalec
Posty: 617
Rejestracja: 01 kwie 2009, 15:23

Zawiecha Podczas Grania

Post08 lis 2009, 18:19

Na początek podaj konfigurację komputera
Podaj temperatury
odczyt napięć z biosu
I co najważniejsze powiedz czy w innych grach to samo się dzieje?

Awatar użytkownika
Everest

Użytkownik
Posty: 152
Rejestracja: 08 lis 2009, 17:55

Zawiecha Podczas Grania

Post08 lis 2009, 20:46

O temperatury jestem spokojny bo chłodzę go wiatrakami od zasilaczy, a chodzi o to że gdy stoję to nic się ie dzieje, robiłem test stałem 45min i nic, a zaraz sie ruszę i end... konfiguracja:
proccek: 1.6GHz
512 RAM
Grafa: Ati X200( tak mi się zdaje)
W teście konfiguracji wbudowanym w grę spełniam wyagania

mir

Stały bywalec
Posty: 617
Rejestracja: 01 kwie 2009, 15:23

Zawiecha Podczas Grania

Post08 lis 2009, 20:57

jednak dobrze by było jakbyś podał temperatury i napięcia, podaj jeszcze nazwę płyty głównej no i procesora - samo taktowanie to trochę za mało. To wszystko o czym mówię znajdziesz w programie Everert Ultimate.
A co do problemu:
Hmm, powiedz czy w innych grach ten problem występował?
W tej grze o której mówisz, komputer zawiesza się w określonym miejscu czy różnie to bywa? Komputer się całkowicie zawiesza, czy resetuje, czy tylko gra się zawiesza?

Awatar użytkownika
Everest

Użytkownik
Posty: 152
Rejestracja: 08 lis 2009, 17:55

Zawiecha Podczas Grania

Post08 lis 2009, 22:14

Co do problemu w innych grach- nie. Takie dzikie zachowanie widze pierwszy raz.
W pierwszym etapie zawieszał się gdy otwierałem drzwi ale zmieniłem bohatera i juz...a teraz to już zawiesza się w różnych momentach tego samego etapu...po restercie pojawia się okno"SYSTEM ODZYSKAŁ SPRAWNOŚĆ PO POWAŻNYM BŁĘDZIE" i jest kod błędu który później przepisze bo nie chce mi się go wlączać. A temperatura hmmm....grałem na standardowym chłodzeniu i zdarzały się kladkowania obrazu po zastosowaniu własnej przeróbki już to znikło ale problem pozostał...Te wiatraki chłodzą grafe odzielnie i proca oddzielnie pracują zewnętrznych zasilaczach 24V więc ręczę że to nie temperatura

Awatar użytkownika
XMan

Globalny Moderator
Posty: 13385
Rejestracja: 30 lis 2008, 00:40

Re: Zawiecha Podczas Grania

Post09 lis 2009, 01:46

proccek: 1.6GHz
512 RAM
Grafa: Ati X200( tak mi się zdaje)
W teście konfiguracji wbudowanym w grę spełniam wyagania

A na tej stronie nie spełniasz wymagań : Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników
wymagania sprzętowe: Pentium 4 2.5 GHz, 512MB RAM, karta grafiki 128MB (GeForce 4 lub lepsza), 2.5 GB HDD, Windows 2000/XP

Masz słabego procka do tej gry :(
Kto pyta - nie błądzi, kto szuka - znajduje.
Obrazek
Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników

Awatar użytkownika
Everest

Użytkownik
Posty: 152
Rejestracja: 08 lis 2009, 17:55

Problem z grą Conflict: Global Storm

Post09 lis 2009, 07:37

to są zalecane wymagania a jak napisałem "Wymagania minimalne spełniam z małą nawiązką"
W opcjach gry jest "Przeskanuj Sprzęt i wszystko mam zielone(zalecane) i tylko procka na żółto(minimalne)

Awatar użytkownika
XMan

Globalny Moderator
Posty: 13385
Rejestracja: 30 lis 2008, 00:40

Re: Problem z grą Conflict: Global Storm

Post09 lis 2009, 09:35

tylko procka na żółto(minimalne)

- czyli za słaby procesor i dlatego ,,zwiechy".
"Wymagania minimalne spełniam z małą nawiązką"

- z jaką małą nawiązką ?
Źle rozumiesz :(
Kto pyta - nie błądzi, kto szuka - znajduje.
Obrazek
Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników

Awatar użytkownika
Everest

Użytkownik
Posty: 152
Rejestracja: 08 lis 2009, 17:55

Re: Problem z grą Conflict: Global Storm

Post09 lis 2009, 21:11

Nie zrozumieliśmy się właśnie w tym sęk że już kiedyś na nim w tą grę grałem, ale już po problemie :faja:
Najprostrza metoda istniejąca na tym świecie- postaw winde od nowa :D I wszystko chodzi



  • Reklama

Wróć do „Gry”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości