Problem z grą Crossfire

Masz problem z grą komputerową, szukasz patcha lub wymagań, pisz tutaj
nekro

Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 27 cze 2010, 20:27

Problem z grą Crossfire

Post28 cze 2010, 08:37

Witam, otóż mam pewien problem i już nie ogarniam... wykasowałem IE8, service packa, dalej mi wyskakuje błąd... Z xtrapem... uruchamiam cross'a, daje start game, coś tam mi się aktualizuje i później miga mi na sekundę gra, wyłącza się i wyskakuje takie coś:
Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników
proszę pomóżcie mi bo strasznie zależy mi żeby zagrać w tą grę, a już się dwoje i troje żeby zagrać...
mam windowsa xp
Ostatnio zmieniony 28 cze 2010, 08:37 przez XMan, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: korekta tytułu tematu.

Awatar użytkownika
Maverick

Stały bywalec
Posty: 394
Rejestracja: 30 kwie 2009, 19:05

Problem z grą Crossfire

Post28 cze 2010, 19:29

Kod: Zaznacz cały

Some functions of the operating system has been corrupted. Please, close any program which is affecting game client and restart the system.

w wolnym Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników

Kod: Zaznacz cały

Jakieś funkcje systemu operacyjnego został skorumpowany. Proszę, zakończ jakikolwiek program, który dotyczy klienta gry i wznów system.
.

próbujesz użyć jakiegoś programu do "hackowania"? jeżeli tak to zamknij go, tak samo jak inne zbędne aplikacje typu Winamp, przeglądarka itd. sprawdź czy antywirus lub firewall nie blokuj gry.

Odinstaluj grę. Usuń Service Pack 3 a następnie IE8. Przeczyść rejestr Ccleanerem. Ponownie zainstaluj grę. sprawdź czy działa. Ponownie zainstaluj SP3.

jeżeli znasz angielski możesz spróbować napisać na forum Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników.


PS:
jakbyś użył opcji "szukaj", znalazł byś podobny TEMAT. Aby nie robić większego burdelu niż jest :lol: , mógłbyś go odświeżyć a nie zakładać nowy.
taka drobna sugestia na przyszłość.

nekro

Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 27 cze 2010, 20:27

Problem z grą Crossfire

Post28 cze 2010, 22:15

ta... nie działa-.- NIe wiem czemu po prostu żaden sposób niedziała... szukałem z 6 godzin rozwiązania, nie ma... po prostu nie mogę ominąć tego cholernego xtrapa... wszystko co pisali ludzie robiłem- NIC nie pomogło. ciągle to samo...

Wydaje mi się że tylko ominięcie xtrapa albo hack (nie mam zamiaru używać) albo niedziałający xtrap mogą coś zmienić...

Awatar użytkownika
Maverick

Stały bywalec
Posty: 394
Rejestracja: 30 kwie 2009, 19:05

Problem z grą Crossfire

Post29 cze 2010, 16:36


nekro

Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 27 cze 2010, 20:27

Problem z grą Crossfire

Post30 cze 2010, 08:10

Podmieniłem pliki, włączyłem cross'a ale same się ściągają "dobre" pliki do gry...

Awatar użytkownika
Maverick

Stały bywalec
Posty: 394
Rejestracja: 30 kwie 2009, 19:05

Problem z grą Crossfire

Post31 lip 2010, 16:43

nekro pisze:Podmieniłem pliki, włączyłem cross'a ale same się ściągają "dobre" pliki do gry...

tego Xtrapa wrzuciłem 3 miesiące temu, pewnie od tego czasu zrobili jakieś aktualizacje.

przeskanuj komputer, może masz jakieś "niespodzianki" w systemie.
czy masz zainstalowaną najnowszą wersję gry?starsze wersje mogą nie działać...
na razie nic więcej nie przychodzi mi do głowy.


najlepiej napisz na forum Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników, prawie na pewno ktoś Ci pomoże.

PS:
troszkę mnie tym problemem wkurzyłeś, spróbuję zainstalować u siebie tą grę, zobaczę czy pójdzie. jakby co to do piątku uploaduję pliki.


EDIT
usunąłem u siebie IE8, zainstalowałem grę i działa bez problemu. przy instalacji wyskoczyło okienko czy chcę zainstalować Xtrap (czy coś tam), odznaczyłem to...
masz tutaj link do folderów Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników

-- 31 lip 2010, 16:43 --

na chwilę obecną... mam zainstalowany SP 3 i IE 8, gra działa normalnie...



  • Reklama

Wróć do „Gry”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości