Problem z plikiem .MSI i Instalatorem Windows

Masz problem z grą komputerową, szukasz patcha lub wymagań, pisz tutaj
Blizzard

Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 30 sty 2010, 10:29

Problem z plikiem .MSI i Instalatorem Windows

Post30 sty 2010, 10:34

Witam,

Mam problem, z którym zmagam się już 2 dni, nadal bez skutku. Otóż chciałem zainstalować grę, w której skład instalatora wchodzi plik .msi, który jest czytany przez Instalator Windows. Niestety, gdy próbuje instalować wyświetla się komunikat;

"Nie można otworzyć pakietu instalacyjnego. Skontaktuj się z producentem aplikacji w celu weryfikacji, czy to jest prawidłowy pakiet Instalatora Windows."

Próbowałem już miliardy sposobów, w tym te od ludzi Billa i z Waszego poradnika, niestety bez skutku. Może ktoś miał podobny problem, i Go rozwiązał, bądź zna działające rozwiązanie ? Za pomoc będe bardzo wdzięczny ;)

Awatar użytkownika
rokko

Administrator
Posty: 4082
Rejestracja: 23 lis 2008, 22:14
Lokalizacja: Myszków
Kontaktowanie:

Problem z plikiem .MSI i Instalatorem Windows

Post30 sty 2010, 10:58

Możliwe przyczyny:
1) Próbujesz zainstalować grę która jest niekompletna a co za tym idzie nagrana nieprawidłowo bądź pobrany obraz ISO gry z sieci jest niedobry (innymi słowy gra jest nieoryginalna)
2) Jeżeli gra jest oryginalna, należy podejrzewać również uszkodzenie nosnika z którego próbujesz ją zainstalować.
3) Instalator Windows jest uszkodzony bądź nieaktualny. Zaktualizuj Instalator Windows do najnowszej dostępnej wersji.

Wykonaj wszystkie kroki z poradnika Sposoby rozwiązywania problemów z instalacją oprogramowania
Poradniki informatyczne »» Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników
Na stronie znajdziesz porady komputerowe a także informacje dotyczące technik promowania serwisów WWW, ciekawe narzędzia dla marketingowców. Zapraszam!

Promocja sklepów, Optymalizacja stron, Pozycjonowanie w Google »» kontakt<małpa>techformator.pl
W sprawach IT nie pomagam na PW

Blizzard

Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 30 sty 2010, 10:29

Problem z plikiem .MSI i Instalatorem Windows

Post30 sty 2010, 11:01

Kolega instalował tą samą gre i u niego wszystko działa jak należy, Windows Installer mam w wersji 4.5, więc możliwie najwyższa. A poradnika próbowałem, niestety bezskutecznie, dalej błąd ten sam :|

Awatar użytkownika
rokko

Administrator
Posty: 4082
Rejestracja: 23 lis 2008, 22:14
Lokalizacja: Myszków
Kontaktowanie:

Problem z plikiem .MSI i Instalatorem Windows

Post30 sty 2010, 11:04

Kolega instalował tą samą gre i u niego wszystko działa jak należy

Przekazywanie oprogramowania osobom trzecim wiesz czym jest? Twój kolega ma grę na lewo zainstalowaną. Czy w ogóle gra pochodzi z legalnego źródła? Jeżeli nie wszystkie problemy mogą być związane właśnie z tą kwestią.
Poradniki informatyczne »» Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników
Na stronie znajdziesz porady komputerowe a także informacje dotyczące technik promowania serwisów WWW, ciekawe narzędzia dla marketingowców. Zapraszam!

Promocja sklepów, Optymalizacja stron, Pozycjonowanie w Google »» kontakt<małpa>techformator.pl
W sprawach IT nie pomagam na PW



  • Reklama

Wróć do „Gry”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości