Problem z połączeniem w STEAM

Masz problem z grą komputerową, szukasz patcha lub wymagań, pisz tutaj
dmo

Użytkownik
Posty: 7
Rejestracja: 04 lip 2010, 23:28

Problem z połączeniem w STEAM

Post04 lip 2010, 23:30

Jakieś 3 dni temu jak odpaliłem steama, nie mogłem włączyć trybu online w znajomych, cały czas był tryb offline, a w okienku steama na dole po środku pisało "brak połączenia". CS działał mi normalnie, mogłem grać po necie i takie tam. Po usunięciu i ponownym zainstalowaniu steama mam to samo i na dodatek nie widzę gier do pobrania i zainstalowania w bibliotece gier. W zakładce biblioteka gier - aktualnie pobierane w obciążeniu sieci wszędzie mam 0 BYTES, w zakładce biblioteka gier - gry mam tylko "Nie dodałeś jeszcze żadnych gier do Biblioteki. Kliknij tutaj, aby przeglądać gry, dema i inne materiały." i właśnie na dole jest cały czas te "brak połączenia", a sam steam cały czas pracuje mi w trybie online.
Wie ktoś czym to jest spowodowane i może mi pomóc?

Awatar użytkownika
djkamil09061991

Globalny Moderator
Posty: 8250
Rejestracja: 18 lut 2009, 11:54
Lokalizacja: Wrocław
Kontaktowanie:

Problem z połączeniem w STEAM

Post05 lip 2010, 11:59

a nie masz przypadkiem jakiegoś firewalla co ci go blokuje?

dmo

Użytkownik
Posty: 7
Rejestracja: 04 lip 2010, 23:28

Problem z połączeniem w STEAM

Post05 lip 2010, 13:56

W zaporze systemu mam zaznaczony dostęp dla stema, także chyba firewall mi go nie blokuje

Awatar użytkownika
rokko

Administrator
Posty: 4082
Rejestracja: 23 lis 2008, 22:14
Lokalizacja: Myszków
Kontaktowanie:

Problem z połączeniem w STEAM

Post06 lip 2010, 12:41

Poradniki informatyczne »» Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników
Na stronie znajdziesz porady komputerowe a także informacje dotyczące technik promowania serwisów WWW, ciekawe narzędzia dla marketingowców. Zapraszam!

Promocja sklepów, Optymalizacja stron, Pozycjonowanie w Google »» kontakt<małpa>techformator.pl
W sprawach IT nie pomagam na PW

dmo

Użytkownik
Posty: 7
Rejestracja: 04 lip 2010, 23:28

Problem z połączeniem w STEAM

Post07 lip 2010, 13:00

Nie zaglądałem do tego linku, wczoraj jakoś samo z siebie to się naprawiło i miałem połączenie ze znajomymi oraz gry do pobrania w bibliotece gier. Wszystko już działa, także temat do kasacji.



  • Reklama

Wróć do „Gry”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości