Problem z trybem zgodności

Masz problem z grą komputerową, szukasz patcha lub wymagań, pisz tutaj
KICU95

Użytkownik
Posty: 74
Rejestracja: 05 cze 2009, 12:49

Problem z trybem zgodności

Post06 mar 2014, 22:02

Witam
Mam problem z dźwiękiem, nie moge dobrze skonfigurować ścieżek. Mam głośniki 2.1 a dźwięk odbiera mi tylko na kwadro, tak więc niektórych grać nie słyszę niektórych dźwięków. Grając niedawno w GTA4 rozwiązałem ten problem trybem zgodności z 95 żeby ujednolicić ścieżkę dźwiękową. To samo chciałem zrobić z grą Drakensang The River of Time. Niestety nie udało mi się to, bo wyskakuje błąd''musi zostać zamknięta''. Jest jakiś sposób oprócz trybu zgodności na ujednolicenie dźwięku? Zaznaczam, że nie mogę grzebać w Sound Effect bo tylko obecna konfiguracja daje mi jakikolwiek dźwięk.
A może jest jakiś sposób na zażegnanie tego wyskakującego komunikatu?

Awatar użytkownika
cosik_ktosik

Administrator
Posty: 21399
Rejestracja: 13 lis 2008, 01:17
Lokalizacja: Szczecin
Kontaktowanie:

Problem z trybem zgodności

Post07 mar 2014, 00:18

Witam, podaj model płyty głównej oraz karty dźwiękowej.
Hotfix
Pozdrawiam, cosik_ktosik :)

KICU95

Użytkownik
Posty: 74
Rejestracja: 05 cze 2009, 12:49

Problem z trybem zgodności

Post07 mar 2014, 11:03

Z ogarnięciem dźwięku mi raczej nie pomożesz, bo już próbowali.
Jeśli mozesz to zapoznaj sie z moim tematem sprzed 1.5 miecha.
problemy/prosba-o-pomoc-w-znalezieniu-sterowikow-t28423-45.html

Awatar użytkownika
GraAndes2

Użytkownik
Posty: 124
Rejestracja: 08 lip 2013, 08:29
Lokalizacja: Białośliwie

Problem z trybem zgodności

Post01 kwie 2014, 22:30

Wejdź w Panel Sterowania -> Dźwięk -> Zakładka Odtwarzanie -> Tam będzie nazwa twoich słuchawek, naduś prawym przyciskiem myszy (PPM) i wybierz właściwości -> Wejdź w zakładkę zaawansowane i masz do wybrania format domyślny, zobacz na każdym formacie czy ci na jakimś zadziała. Jak zadziała to zostaw ;)

-- 01 kwi 2014, 22:30 --

A jak chcesz zobaczyć sterowniki to wejdź w Menadżer urządzeń! (nie menadżer zadań) i masz tam zakładkę wejścia i wyjścia audio, znów jak uprzednio będziesz miał nazwę słuchawek, znów naduś prawym przyciskiem myszy i naduś Aktualizuj oprogramowanie sterownika... ;)



  • Reklama

Wróć do „Gry”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości