Rust Experimental skad pobrac

Masz problem z grą komputerową, szukasz patcha lub wymagań, pisz tutaj
pinokio

Użytkownik
Posty: 249
Rejestracja: 15 lis 2012, 12:10

Rust Experimental skad pobrac

Post13 sie 2015, 09:34

Witam,czy moglby ktos podac link skad moge pobrac gre Rust Experimental.tak wiem,ze nie robicie tego,ale chodzi mi o to ze przed KUPNEM chce najpierw sprawdzic jak to bedzie u mnie wygladalo,bo moze nie bedzie sensu wydawania pieniedzy skoro sobie na moim sprzecie nie pogram.tak wiem ze sa podane wymagania ale jednak mi to nic nie daje.chce sprawdzic jak to bedzie wygladac.i zapewniam ze chce kupic ORYGINAL ,lecz nie kota w worku

Awatar użytkownika
Gedo

Ekspert
Posty: 680
Rejestracja: 10 sie 2014, 10:34

Rust Experimental skad pobrac

Post13 sie 2015, 10:11

Wpisz w google "Rust Experimental 1.0 Download Trial" i bierz z pierwszego linka wyników - Długo nie pograsz, a przynajmniej zobaczysz, czy pójdzie gra.
Świadomość nikła, a naiwność zwykła.

pinokio

Użytkownik
Posty: 249
Rejestracja: 15 lis 2012, 12:10

Rust Experimental skad pobrac

Post13 sie 2015, 19:08

Ok,dzieki,sprawdze wieczorem

-- 13 sie 2015, 19:08 --

nie da rady pobrac gry z tej strony.sciema jakas.pobralem z innej taka oto wersje :Rust Experimental DB69 V1293 - Rusticaland ,lecz nie moge znalezc dzialajacych serwerow,wiem ze oficjalnych nie da rady,jesli ktos zna jakies prosilbym o podanie,a zeby nie rozpowszechniac piractwa,moze byc na PW
ZAZNACZAM ZE SCIAGAM PIRATA BY ZOBACZYC JAK U MNIE BEDZIE TO CHODZIC,BO NIESTETY WERSJI DEMO BRAK

Awatar użytkownika
Gedo

Ekspert
Posty: 680
Rejestracja: 10 sie 2014, 10:34

Rust Experimental skad pobrac

Post13 sie 2015, 21:36

Zaznaczam - z piratem daj sobie spokój. Uwalisz jądro systemu, czy bios, czy platforma gry zrobi Ci amen. Czasem nawet komputer dostaje nóg i robi sprint na policję. Kto by używając głowy, zarzynał komputer, jak świnię? Cracki, to wirusy, a windows też potrafi pokazać focha, że Cię nie kocha.
Świadomość nikła, a naiwność zwykła.

pinokio

Użytkownik
Posty: 249
Rejestracja: 15 lis 2012, 12:10

Rust Experimental skad pobrac

Post13 sie 2015, 21:47

hehe,chyba masz racje,jak zaczalem szukac pirata zauwazylem że ze skrzynki zaczynaja powoli nogi juz wyrastac.
tylko szkoda bo chcialem sprawdzic ta gierke a takto chyba nie kupie,obawiam sie jak by to wygladalo na moim sprzęcie:
Procesor Intel Pentium G3258
Płyta główna Gigabyte GA-B85M-D2V
Karta graficzna Palit GeForce GTX 750 Ti StormX
RAM Crucial 4 GB DDR3
Nośnik danych WD Blue 1



  • Reklama

Wróć do „Gry”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości